Agresywna kobieta.Kobieta - zdj. ilustracyjne. / Fot. Mohamed Nohassi/Unsplash

Podczas nocnego przejazdu przez gminę Lubicz nieopodal Torunia policjanci zatrzymali 31-latkę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód. Wzburzona kobieta miała zamiar uszkodzić auto byłego partnera, by zrobić mu na złość. Już usłyszała zarzut zniszczenia mienia, jak się okazało, zupełnie obcego mężczyzny. Teraz grozi jej nawet pięć lat pozbawienia wolności.

W minioną środę (20 września) policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, podczas nocnej służby patrolowej przejeżdżali przez jedną z miejscowości w gminie Lubicz. Po północy mundurowi zauważyli kobietę, która trzymając w dłoni kamień, uderzała w szyby zaparkowanego samochodu renault.

Funkcjonariusze zatrzymali się i podjęli interwencję, wobec jak się okazało, 31-letniej mieszkanki gminy Obrowo. Ta nie reagowała na polecenia policjantów, była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i  próbowała odejść z miejsca. Samochód, przy którym ją zastali miał uszkodzone dwie szyby i część karoserii. Kobieta dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a następnie została przewieziona do policyjnej celi.

Policjanci przeprowadzili oględziny ranault i dotarli do właściciela zdewastowanego samochodu, od którego przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Podejrzana dzień później usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Jak ustalili mundurowi, chciała zrobić na złość byłemu partnerowi i dlatego okładała samochód kamieniem. Pomyliła się jednak i wybrała auto zupełnie obcego mężczyzny.

Za popełnione przestępstwo może jej grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

JW
Źródło: Policja w Toruniu
Fot. Mohamed Nohassi/Unsplash

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *