Wstrząsające nagranie w sieci. Ojciec przyduszał własne dzieckoWstrząsające nagranie w sieci. Ojciec przyduszał własne dziecko. / fot. screen Facebook: Biuro Obrony Praw Dziecka

Ojciec przydusza syna, który woła na pomoc mamę, a ta mówi, że „może w końcu będzie święty spokój”. Wstrząsające nagranie ze sceną jak z horroru udostępnili w sieci sami zwyrodniali rodzice.

Do potwornego zdarzenia doszło w Dąbrowie Górniczej. Para zwyrodniałych rodziców znęcała się nad swoim kilkuletnim synkiem, a wszystko udostępniła w sieci.

Wstrząsające nagranie

Na nagraniu, które pojawiło się na popularnej platformie Tik-Tok możemy zobaczyć, jak ojciec chwyta kilkuletniego synka, a potem zaczyna go przyduszał.

Zrozpaczony chłopiec woła na pomoc mamę, ta jednak nie reaguje. Kilkulatek zaczyna się wiercić, próbuje się uwolnić z uścisku i krzyczy.

Matka zamiast pomocy ma dla dziecka szokujące słowa. „Może w końcu będzie święty spokój” – słyszymy na nagraniu.

Kiedy chłopiec nie może już złapać oddechu, ojciec w końcu go wypuszcza. Dziecko krztusi się, kaszle i nie może normalnie oddychać.

Dopiero wtedy zajmuje się nim matka, która zaczyna je klepać po plecach, masować i uspokajać. Niczym niewzruszony ojciec dalej leży rozwalony na kanapie.

Do 8 lat więzienia

O sprawie powiadomiona została dąbrowska policja. – Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Przedwczoraj (16 marca – przyp. red.) rodzice zostali zatrzymani, trwają z nimi czynności. Na ten moment nic więcej nie możemy powiedzieć – powiedział w rozmowie z „Faktem” Bartłomiej Osmólski z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Z kolei rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, prokurator Waldemar Łubniewski, przekazał tabloidowi, że „w piątek (17 marca – przyp. red.) po uzyskanych informacjach doszło do zatrzymania rodziców. Zwróciliśmy się też do sądu o wydanie zarządzeń w sprawie opieki co do dziecka. I ta decyzja została przez sąd już wydana”.

Jak poinformowała gazeta dziecko zostało umieszczone w rodzinie zastępczej, zaś rodzice usłyszeli zarzuty. – Postawiliśmy im zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą nieporadną ze względu na wiek, to zarzut z artykułu 207 § 1a. Kodeksu karnego – poinformował prokurator. Kobiecie i mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

πr

Facebook/Fakt.pl

fot. screen Facebook: Biuro Obrony Praw Dziecka

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *