Grzegorz Borys Fot. PolicjaGrzegorz Borys Fot. Policja

Według wyniku sekcji zwłok Grzegorz Borys miał nie żyć ok. dwóch tygodni, gdy jego ciało zostało odnalezione przez służby. Na zwłokach odkryto rany cięte i ranę postrzałową zadaną najpewniej z broni pneumatycznej.

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok Grzegorza Borysa. Ciało mężczyzny, który podejrzewany był o zamordowanie własnego syna, odnaleziono w poniedziałek 6 listopada.

44-letni Grzegorz Borys był poszukiwany od 20 października. Służby sądziły, że ukrywał się w kaszubskich lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Sekcja zwłok Grzegorza Borysa. Rany postrzałowe i cięte

Prokuratura twierdzi, że Grzegorz Borys musiał nie żyć ok. dwóch tygodni, gdy odnaleziono jego ciało w zbiorniku wodnym Lepusz.

Na ciele mężczyzny, a dokładnie na przedramionach, udach i szyi, odkryto rany cięte. Według wstępnych wyników sekcji zwłok mogą one być śladami po próbie samobójczej.

Dodatkowo na ciele 44-latka widać także rany postrzałowe, które zadano najpewniej z broni pneumatycznej.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk powiedziała w rozmowie z Polsat News, że broń, z której oddano strzały, nie należała do nikogo ze służb.

– Prawdopodobnie po wejściu do wody strzelił sobie bronią domowej roboty w głowę. Wszystko wskazuje na samobójstwo – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską jeden z funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej, znający kulisy sprawy.

Zwłoki Grzegorza Borysa budzą wątpliwości

Policja odnalazła 6 listopada zwłoki Grzegorza Borysa – żołnierza z Gdyni, który był podejrzany o zamordowanie swojego syna. Portal Trójmiasto.pl opublikował zdjęcia zwłok, dzięki czemu zobaczyło je wielu ekspertów, którzy teraz komentują sprawę.

Czytaj więcej:

SJ

Polsat News, Wirtualna Polska

Fot. policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *