Grzegorz Borys Fot. Policja

Według wyniku sekcji zwłok Grzegorz Borys miał nie żyć ok. dwóch tygodni, gdy jego ciało zostało odnalezione przez służby. Na zwłokach odkryto rany cięte i ranę postrzałową zadaną najpewniej z broni pneumatycznej.

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok Grzegorza Borysa. Ciało mężczyzny, który podejrzewany był o zamordowanie własnego syna, odnaleziono w poniedziałek 6 listopada.

44-letni Grzegorz Borys był poszukiwany od 20 października. Służby sądziły, że ukrywał się w kaszubskich lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Sekcja zwłok Grzegorza Borysa. Rany postrzałowe i cięte

Prokuratura twierdzi, że Grzegorz Borys musiał nie żyć ok. dwóch tygodni, gdy odnaleziono jego ciało w zbiorniku wodnym Lepusz.

Na ciele mężczyzny, a dokładnie na przedramionach, udach i szyi, odkryto rany cięte. Według wstępnych wyników sekcji zwłok mogą one być śladami po próbie samobójczej.

Dodatkowo na ciele 44-latka widać także rany postrzałowe, które zadano najpewniej z broni pneumatycznej.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk powiedziała w rozmowie z Polsat News, że broń, z której oddano strzały, nie należała do nikogo ze służb.

– Prawdopodobnie po wejściu do wody strzelił sobie bronią domowej roboty w głowę. Wszystko wskazuje na samobójstwo – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską jeden z funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej, znający kulisy sprawy.

Zwłoki Grzegorza Borysa budzą wątpliwości

Policja odnalazła 6 listopada zwłoki Grzegorza Borysa – żołnierza z Gdyni, który był podejrzany o zamordowanie swojego syna. Portal Trójmiasto.pl opublikował zdjęcia zwłok, dzięki czemu zobaczyło je wielu ekspertów, którzy teraz komentują sprawę.

Czytaj więcej:

SJ

Polsat News, Wirtualna Polska

Fot. policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter!

One thought on “Wstępne wynik sekcji zwłok Grzegorza Borysa. Rany postrzałowe i cięte. Jak długo 44-latek nie żyje?”
  1. Tu też ciekawie, godne polecenia: globalna.info, SPRAWA GRZEGORZA BORYSA JEST INNA NIŻ MYŚLICIE ! – ”SKRZYWDZILI MI DZIECKO, CHCIAŁEM WSZYSTKO UJAWNIĆ” !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *