Zbigniew Ziobro Fot. YouTubeZbigniew Ziobro Fot. YouTube

Według informacji, do których dotarł „Super Express”, potwierdzają się najgorsze doniesienia na temat stanu zdrowia byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

11 grudnia obóz Prawa i Sprawiedliwości potrzebował wszystkich rąk na guzikach do głosowania, bo ważyły się losy dwutygodniowego rządu Mateusza Morawieckiego.

W Sejmie zabrakło jednak jednej osoby – byłego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

Komentatorzy politycznie zastanawiali się, czy jest to jakiś rodzaj buntu szefa Suwerennej Polski przeciwko PiS-owi.

Szybko okazało się jednak, że nie – Ziobro jest ciężko chory i przez swój stan zdrowia na kilka miesięcy zniknie z życia publicznego.

Informacje o chorobie polityka ustalili dziennikarze portalu Gazeta.pl. Z szacunku dla jego prywatności nie poinformowali jednak, co dokładnie dolega byłemu ministrowi.

Głos w sprawie zabrała już Suwerenna Polska. Wiadomo, kto zastąpi Ziobrę w kierowaniu partią. Pisaliśmy o tym:

Choroba Ziobry. Rokowania są „trudne”

P

rofil polisz_to na Instagramie udostępnił informację o tym, że polityk rzekomo ma chorować na nowotwór krtani.

„Zbigniew Ziobro w szpitalu!! (…) Został dziś przyjęty do Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej z podejrzeniem nowotworu krtani” – podano.

Początkowo informację tę można było traktować z dystansem, jednak teraz potwierdza ją „Super Express”.

Gazeta ustaliła, że polityk zmaga się ze złośliwym nowotworem, a „rokowania są trudne”.

– Ponieważ ten typ raka, który dopadł Zbigniewa Ziobrę, potrafi niezauważalnie rozwijać się w organizmie całymi latami i długo nie daje specyficznych symptomów, które można wcześniej trafnie zinterpretować – powiedział „Super Expressowi” współpracownik Zbigniewa Ziobry.

Lekarze zdecydowali się natychmiast wdrożyć bardzo poważną terapię. Szef Suwerennej Polski przez dłuższy czas pozostanie w szpitalu i na kilka miesięcy zniknie z życia politycznego i publicznego.

SJ

Fot. YouTube

„Super Express”

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Więc jednak nowotwór i to złośliwy. Rokowania Ziobry są „trudne””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *