prnt scrn se.pl

Wiceprezes Suwerennej Polski jest przekonany, że odbędą się przedterminowe wybory? Najwyraźniej! Wprost zadeklarował, że do władzy PiS powróci „dużo wcześniej”, niż za cztery lata!

Faktem jest, że zjednoczona opozycja pokonała PiS. Łącznie mają zdecydowanie więcej posłów i nikt nie zdradził, przedłużając rządy poprzedniej ekipy.

Mimo tego wydaje się, że ustępująca władza nie zamierza długo pozostać w opozycji. Świadczą o tym nie tylko sugestie, ale i jawne deklaracje!

Wiceprezes Suwerennej Polski – według „Super Expressu” uważany za najważniejszego w SP po Zbigniewie Ziobrze Jarosław Kaczyński jest świetnym liderem Zjednoczonej Prawicy.

–  To jest jego projekt. On jest architektem tego projektu. Oby jak najdłużej mógł prowadzić obóz Zjednoczonej Prawicy, czego jemu życzę. I naprawdę Jarosławowi Kaczyńskiemu nie brakuje ogromnej dynamiki – powiedział Michał Wójcik „Super Expressowi”.

– Te pomysły doprowadzą nas, Jarosława Kaczyńskiego, do powrotu do władzy. Ja mogę dzisiaj powiedzieć, że my wrócimy do władzy – dodał Wójcik.

Reporter SE dopytał, czy powrotu należy spodziewać się „za cztery lata czy wcześniej”. Odpowiedź Wójcika była jednoznaczna.

– Nie, dużo wcześniej – zapowiedział.

– Czyli będą przedterminowe wybory? – dopytał dziennikarz SE.

– Nie chcę dywagować na ten temat. Ale to, co się dzieje wewnątrz naszych oponentów, wiele pokazuje – stwierdził Michał Wójcik z SP.

Choć nie powiedziano tego całkiem wprost, jasno widać, że obóz Jarosława Kaczyńskiego bardzo poważnie liczy na przedterminowe wybory.

dj

se.pl

prnt scrn se.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *