fot. TikTok/korsosanockie

W kościele franciszkanów w Sanoku doszło do szokujących scen. Na nagraniu w sieci widzimy, jak zza ołtarza przemawia osoba w koszulce od „PROSTO”, trzymając jednocześnie piwo przed sobą.

Szokujący materiał pojawił się na profilu korsosanockie na TikToku. Niezidentyfikowany mężczyzna wszedł za ołtarz z piwem i udawał, że wygłasza kazanie.

Sytuacja wydarzyła się w kościele franciszkanów w Sanoku. Na filmie nie ma dźwięku, ponieważ mikrofon w trakcie zajścia był wyłączony.

Mężczyzna składa po chwili ręce jakby do modlitwy i opiera się o ołtarz. Tuż przed nim stoi butelka z piwem znanej w Polsce marki.

Przez cały czas mężczyzna mówi swoje „kazanie”. Nie wiadomo jednak, co mówił. Nie wiadomo też, czy ktoś mu towarzyszył.

Potem mężczyzna zabiera piwo z ołtarza, schodzi niżej i zabiera „ekotorbę” znanej polskiej sieci sklepów. Poniżej całe nagranie.

Według nieoficjalnych ustaleń portalu o2.pl, do zdarzenia doszło wczoraj. Obecnie nie wiadomo, czy doszło do kradzieży lub aktu wandalizmu.

Parafia z Sanoka póki co nie wypowiedziała się w sprawie tego nagrania.

Za publiczne znieważenie miejsca kultu grozi grzywna, ograniczenie lub pozbawienie wolności do dwóch lat.

dj

o2.pl / copch.pl

fot. TikTok/korsosanockie

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *