fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

52-letnia Swietłana P. uciekła do Polski jako uchodźca. Została matką zastępczą siedmiorga ukraińskich dzieci. Prokuratura postawiła jej naprawdę poważne zarzuty, z których wyłania się obraz kobiety-potwora.

Sprawa jest szokująca, zaś horror miał trwać około dwa lata.

Dzieci zeznały, że Ukrainka biła je ręka oraz kolczastymi krzakami i gałęziami. Miała użyć nawet tłuczka do mięsa.

Ponadto dzieci zeznały, że kobieta wyrywała im włosy i wkładała do ust brudne pieluchy. Na noc zaś stawiała dzieci do kąta.

Jeden z chłopców zeznał, że bito go po genitaliach. Przywiązywano go również do pianina, zaś do jedzenia otrzymywał psie odchody.

Ponadto dzieci miały być faszerowane lekami. Budziły się nieraz obolałe i bez bielizny. W nocy zaś do domu przychodzili nieznani mężczyźni.

Najpewniej byli to pedofile. Co również okropne, sama „matka” zastępcza miała także dopuszczać się molestowania dzieci.

– Stawiałam dzieci do kąta, ale nie na całą noc. Nigdy nie dusiłam dzieci poduszką i nie biłam pałką. Nie wsadzałam dzieciom niczego do ust, nie wiem dlaczego dzieci tak mówią – przekonywała 52-letnia Ukrainka.

Winę zwala… na Rosjankę. Ta przekonywała, że pomoże jej w Polsce, a w rzeczywistości miała ją oszukać.

– Jestem pewna, że M. zmusza dzieci do opowiadania ohydnych kłamstw. W jaki sposób ja mam udowodnić, że taka sytuacja nie istniała? Dopóki są u niej, będą kłamały. To obrzydliwe, ohydne kłamstwa, nie ma w tym słowa prawdy – mówiła Swietłana P. „Super Expressowi”.

– Wszyscy, którzy zeznają w sądzie, bardzo pozytywnie wypowiadają się o tym, jaką zastępczą matką była moja klientka – przekonywał mec. Jędrzej Kwiczor, obrońca Ukrainki.

W sądzie przesłuchiwanych jest zdalnie 30 świadków z Ukrainy. O oskarżonej wypowiadają się pozytywnie.

P. przebywa obecnie w areszcie. Grozi jej do 15 lat pozbawienia wolności.

dj

o2.pl

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *