Władimir Putin lub jego sobowtór w masce Źródło: TwitterWładimir Putin lub jego sobowtór w masce Źródło: Twitter

Prezydent Federacji Rosyjskiej miał odbyć podróż na Krym i do Mariupola. Wiele wskazuje jednak na to, że to sobowtór Putina udał się w podróż, a nie sam polityk.

Prezydent Federacji Rosyjskiej niespodziewanie pojawił się w sobotę 18. marca na Krymie, a później udał się do okupowanego przez Rosjan ukraińskiego Mariupola. Nie wiadomo jednak, czy to na pewno był moskiewski przywódca, czy tylko sobowtór Putina. Nie od dziś wiadomo, że prezydent Rosji z nich korzysta.

Sobowtór Putina w Mariupolu? Twarz prezydenta zaczęła się zsuwać

Władimir Putin miał jeździć po Mariupolu samochodem w towarzystwie wicepremiera Marata Chusnullina. Politycy rozmawiali na temat zniszczeń w mieście, a prezydent wygłosił propagandową przemowę.

Nagranie z wyjazdu rosyjskiego dyktatora każą się jednak zastanowić, czy to na pewno on osobiście pojawił się na Krymie i w Mariupolu.

Chodzi o nagranie, na którym twarz Putina zachowuje się… dziwnie. Wygląda to tak, jakby zaczęła się nagle zsuwać, a Putin musiał ją przytrzymywać, by nie odpadła.

Internauci twierdzą, że w rzeczywistości nie było to prezydent Federacji Rosyjskiej, tylko sobowtór Putina w sylikonowej masce.

SJ

Twitter

Fot. Twitter

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *