Putin i jego sobowtór Fot. TelegramPutin i jego sobowtór Fot. Telegram

Władimir Putin, jak co roku, spotkał się na czacie online ze zwykłymi Rosjanami. Jedno połączenie wyraźnie zaszokowało rosyjskiego prezydenta. Na ekranie pojawił się bowiem jego sobowtór.

To, że Putin korzysta z sobowtórów jest niemal pewne. Przekonane są o tym amerykańskie i ukraińskie służby. Czasem nawet laik może zauważyć, że na niektórych uroczystościach rosyjski prezydent jest szczuplejszy, na innych ma bardziej okrągłą twarz, raz jest wyższy, a raz niższy.

Kreml jednak wciąż wyśmiewa teorie dotyczące używania przez Putina sobowtórów. Tymczasem podczas corocznego spotkania polityka z obywatelami na czacie online wszyscy oglądający mogli zobaczyć sobowtóra Putina „na żywo”.

Do czatu dołączył bowiem student z Sankt Petersburga, który użył komputerowej techniki deep fake, żeby nałożyć twarz Putina na swoją.

W pierwszym momencie było widać, że rosyjski prezydent jest wyraźnie zszokowany, ale wrócił do swojej pozy i nie dawał po sobie poznać, że coś jest nie tak.

Tymczasem student zapytał go właśnie o to, czy to prawda, że używa on sobowtórów. Putin odpowiedział w żartobliwy sposób.

– Zdecydowałem, że tylko jedna osoba może wyglądać jak ja i mówić moim głosem. I tą osobą będę ja – powiedział polityk.

SJ

o2.pl

Fot. Telegram

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *