Zdjęcie ilustracyjne/fot. PixabayZdjęcie ilustracyjne/fot. Pixabay

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w Poznaniu. Zaledwie chwila nieuwagi wystarczyła do tego, by kilkuletni Adaś wymknął się spod opieki swojej mamy i znalazł na torowisku tramwajowym. Chłopiec usiłował dogonić pojazd, w którym została jego rodzicielka.

Do zdarzenia doszło w czwartek 25 maja, w przeddzień dnia matki. W Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej ratownicy dostrzegli nagle kilkulatka, z płaczem biegnącego po torowisku tramwajowym.

Ratownicy momentalnie dogonili chłopczyka, uspokoili go i zbudowali zaufanie. Dziecko powiedziało, że ma na imię Adaś.

Jak się okazało, chłopczyk wysiadł z tramwaju. Wystarczyła zaledwie chwila nieuwagi jego mamy, która została w środku. Adaś próbował ją dogonić.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Niecałą godzinę później Adaś był już w ramionach przestraszonej mamy, dzięki interwencji ratowników medycznych i policjantów.

„Wspólnie z Policjantami ustalono szczegóły zdarzenia. Poinformowano operatorów  numerów alarmowych i patrole Policji” – relacjonowało na Facebooku poznańskie Pogotowie Ratunkowe.

„Najprawdopodobniej podłożem zamieszania była nasza interwencja i chwilowe wstrzymanie ruchu tramwajów” – dodali medycy.

mx

Facebook

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *