Zbigniew Stonoga mem

54-letni Polak został aresztowany w Niemczech pod dokonaniu napadu na piekarnię. Cała akcja, którą nasz rodak sobie zaplanował, była tak głupia, że aż szkoda gadać.

Co ten niewydarzony Arsene Lupin sobie wyobrażał? 54-latek na swój cel wybrał lokalną piekarnię, z której chciał ukraść dwa znajdujące się tam sejfy.

W tym celu wspiął się po rynnie spustowej na zewnętrznej ścianie, a następnie wszedł do piekarni przez wybite okno jak Chris Farley, który grał tytułową rolę w produkcji „Wielki biały ninja”.

Następny podpunkt planu 54-latka był równie finezyjny. Postanowił on po prostu wyrzucić sejfy przez okno, a potem wyjść i schować je… za śmietnikiem. No do prawdy! Świetne miejsce na ukrycie sejfu wypełnionego banknotami.

To jednak nie jego ułomny plan był w tym wszystkim najdurniejszy. Ten cymbał robił to wszystko przed ogromną publicznością! Okoliczni mieszkańcy oglądali sobie całą tę scenę zbrodni i pewnie zastanawiali się, jak można być aż tak durnym.

Oczywiście wezwali policję, ale gdy mundurowi przyjechali na miejsce, to Polaka nie było. Czy okazał się on jednak tak sprytny, że uciekł nim zjawili się funkcjonariusze prawa?

No nie do końca. Nie do końca. Policjanci nie zdążyli jeszcze dokładnie obejrzeć miejsca zbrodni, a 54 latek wrócił na…. wózku widłowym.

Funkcjonariusze z miejscowej polizei byli w szoku. Bandyta sam do nich przyjeżdża i to w dodatku pojazdem, którym raczej im nie ucieknie.

Nasz „bohater” planował zapakować sejfy na wózek widłowy i spokojnie sobie z nimi odjechać. No nie ma co, zbrodnia idealna. Ciekawe, jak długo obmyślał ten plan.

Teraz mężczyźnie grozi więzienie, a policja sprawdza, czy nie ma on innych występków na sumieniu. Policjanci próbują też ustalić, gdzie włamywacz mieszka, bo nie ma żadnego zarejestrowanego stałego miejsca pobytu. Kto wie, może to mistrz miejskiego surwiwalu, który nie mieszka nigdzie i włamanie próbował odmienić swój los? No cóż, nie udało się.

SJ

Polizei Nordhessen

Fot.Obrazek ilustracyjny / YouTube / Zbigniew Stonoga MEM

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *