Grzegorz Braun Fot. XGrzegorz Braun Fot. X

Większość Polaków chciałaby, aby poseł Konfederacji Grzegorz Braun stracił mandat posła.

Przypomnijmy, że Grzegorz Braun 12 grudnia chwycił za gaśnicę i zgasił stojący na sejmowym korytarzu świecznik chanukowy. Przy okazji poseł zaczadził proszkiem gaśniczym piętro Sejmu i poszarpał się z jakąś kobieciną, która wyskoczyła znikąd, by go powstrzymać. Nie skończyło się to dla niej zbyt dobrze, bo poseł prysnął jej z gaśnicy w twarz.

Polityk został ukarany przez Sejm i stracił sporą część uposażenia. Jego własna partia Konfederacja również nałożyła na niego regulaminowe kary.

Niektórzy twierdzą jednak, że kara dla posła powinna pójść dalej i powinien on stracić możliwość wykonywania mandatu poselskiego.

O to, czy Braun powinien odejść z Sejmu, zapytał Polaków Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”.

Okazuje się, że większość, bo aż 63 proc. uczestników badania, uważa, że Grzegorz Braun powinien zostać pozbawiony mandatu poselskiego.

23 proc. ankietowanych chce zachować Grzegorza Brauna w Sejmie, a 14 proc. w ogóle nie ma zdania w tym temacie.

SJ

„Super Express”

Fot. X

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *