Telewizor.Telewizor. / Fot. Fran Jacquier/Unsplash

Nietypowa sytuacja wydarzyła się w rosyjskim Dzierżyńsku. Mężczyzna, wściekły po kłótni z żoną, wyrzucił przez okno telewizor. Pech chciał, że trafił w przechodzącą obok bloku kobietę. Zdarzenie zarejestrowała kamera samochodowa przejeżdżającego pojazdu.

Prawdopodobieństwo, że ktoś wyrzuci telewizor przez okno i jeszcze trafi w przechodzącego człowieka jest chyba równie niskie, jak trafienie głównej wygranej na loterii. A jednak pewnemu Rosjaninowi to się udało. W tym przypadku jednak nagrodą mogą być co najwyżej prokuratorskie zarzuty.

Mężczyzna wyrzucił telewizor podczas kłótni z żoną. W pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił urządzeniem przez okno.

Telewizor spadł wprost na głowę 53-letniej kobiety, która akurat tamtędy przechodziła. Padła na ziemię jak rażona piorunem.

Świadkowie natychmiast wezwali karetkę. Kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście przeżyła. Skończyło się na wstrząśnieniu mózgu i kilku siniakach.

Rosyjskie służby nie podają personaliów sprawcy. Wiadomo jedynie, że sprawę wyjaśnia policja, a mężczyźnie grożą prokuratorskie zarzuty. Traf chciał, że zdarzenie uwiecznił wideorejestrator jednego z przejeżdżających samochodów.

Fot. Fran Jacquier/Unsplash

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *