fot. TymZyjesz.pl (c)

Grzegorz Borys to żołnierz Marynarki Wojennej, który podejrzany jest o zamordowanie swojego 6-letniego synka. Mężczyzna uciekł przed policją do kaszubskich lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Policjanci najprawdopodobniej go tam dostrzegli.

Policjanci poszukujący Grzegorza Borysa odebrali co najmniej dwa sygnały, którego mogą świadczyć o tym, że mężczyzna wciąż ukrywa się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym – podaje za Państwową Agencją Prasową Wprost.pl.

Policjanci mieli „widzieć w lesie postać człowieka, która zniknęła im z oczu”.

– Drugi sygnał zarejestrował śmigłowiec penetrujący teren parku – prawdopodobnie postać człowieka, która nagle zniknęła z kamery termowizyjnej, jakby zapadła się pod ziemię – przekazał PAP nieoficjalnie oficer policji zaangażowany w poszukiwania.

Ile Grzegorz Borys może się ukrywać w lesie?

Jak długo Grzegorz Borys może ukrywać się w kaszubskich lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego? Roman Polko, generał dywizji Wojska Polskiego, oficer sił specjalnych oraz doktor nauk wojskowych ocenia to w rozmowie z portalem o2.pl.

Czytaj więcej:

SJ

Wprost / PAP

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *