Tracy Vanderhulst.Tracy Vanderhulst. / foto: San Bernardino County Sheriff-Coroner Department

Była „nauczycielka roku” została aresztowana za rzekome uprawianie seksu z 16-latkiem. Władze stwierdziły, że ofiar kobiety może być więcej.

Tracy Vanderhulst, 38-letnia nauczycielka matematyki w Yucaipa High School, została aresztowana w czwartek za niezgodne z prawem stosunki seksualne z udziałem nieletniego. Informację o zatrzymaniu kobiety podało biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino.

Obecnie trwają starania, by ustalić, czy ofiar nauczycielki może być więcej. Śledczy oraz okręg szkolny, do którego należy szkoła „współpracowali ze sobą, aby zapewnić dokładne dochodzenie w tej sprawie” – podało biuro szeryfa.

„Nauczycielka roku”

Jak donosi CBS Los Angeles w tweecie, który został już usunięty, szkoła stwierdziła, że Vanderhulst „oferuje rygorystyczny poziom nauczania matematyki i głęboką troskę o swoich uczniów”.

Zgodnie z informacjami z Facebooka nauczycielka dołączyła do Yucaipa High School w 2013 roku. Amerykańskie media przypominają, że 38-latka kilka lat temu, dokładnie w 2017 roku, została uhonorowana tytułem „nauczyciela roku”.

Jak wówczas ją opisywano? Zgodnie z, podawanym przez News Miror, cytatem Vanderhulst „uosabia nauczyciela, którym tak wielu pragnie być”. Pisano również że „jest miłym i innowacyjnym nauczycielem”, a także zaznaczano, iż „stara się zaangażować wszystkich swoich uczniów”.

πr

CBS News

foto: San Bernardino County Sheriff-Coroner Department

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *