fot. X/PomorskaPolicja

Policja wciąż poszukuje Grzegorza Borysa, który oskarżony jest o zamordowanie swojego 6-letniego synka. Mężczyzna w dniu morderstwa napisał krótki i szokujący list.

W piątek w Gdyni na Kaszubach w dzielnicy Karwiny znaleziono ciało 6-letniego chłopca. Miało rany cięte szyi. W mieszkaniu znaleziono również truchło psa.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 10:00. Na miejscu są policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oraz mundurowi z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady – mówiła „Interii” kom. Karina Kamińska.

Szybko rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Opublikowano też wizerunek głównego podejrzanego. W sobotę wystawiono za Grzegorzem Borysem list gończy

Grzegorz Borys napisał list

44-latek miał w dniu morderstwa sporządzić krótką notatkę, którą odnaleźli policjanci i dołączyli do akt sprawy.

Grzegorz Borys w liście napisał: „Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami”.

Przyczyna śmierci dziecka

Tymczasem wstępne wyniki sekcji zwłok dziecka potwierdziły, że zginął od ran ciętych szyi.

– Ze wstępnych ustaleń biegłego wynika, że przyczyną śmierci dziecka był wstrząs krwotoczny, współistniejący z niedotlenieniem mózgu, w wyniku masywnego krwotoku z uszkodzonych dużych naczyń krwionośnych w obrębie rozległej rany ciętej szyi – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

Co zrobić, jeśli zobaczysz Grzegorza Borysa?

– W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 – apeluje pomorska policja.

SJ

Polsat News, wp.pl, Radio Gdańsk

fot. X/PomorskaPolicja

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *