fot. X/Sławomir Mentzen

Lider Konfederacji Sławomir Mentzen zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym oferuje milion złotych za taśmy z „Sowy i Przyjaciół”, które zaginęły, a które mają istnieć na podstawie zeznań kelnerów z tzw. afery podsłuchowej.

– Wszyscy pamiętamy nagrania Mateusza Morawieckiego z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, gdzie mówił o tym, że powinniśmy pracować za miskę ryżu. Nie wszyscy wiedzą, że nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego było znacznie więcej – powiedział Sławomir Mentzen na nagraniu.

– Na jednym z nich, według zeznań nagrywających go kelnerów, rozmawiał o przekrętach finansowych oraz kupowaniu nieruchomości „na słupy”. Niestety te nagrania zginęły. Nie wiadomo, kto nimi dysponuje – dodał polityk.

– Nie wydaje wam się dziwne i niepokojące to, że ktoś dysponuje nagraniami mogącymi skompromitować premiera rządu polskiego? Być może szantażuje go tymi nagraniami i nikogo to nie interesuje? Czemu dziennikarze tak rzadko poruszają ten temat? Czemu polskie służby nie zrobią wszystkiego, żeby dostać te nagrania tak, żeby premier rządu polskiego przestał być szantażowany? – podkreślił lider Konfederacji.

Następnie ujęcie się zmienia. Sławomir Mentzen siedzi przed kupą kasy.

– Przede mną leży 1 milion złotych. Ten milion złotych to jest nagroda dla każdego, kto dostarczy mi kopię nagrania, na którym Mateusz Morawiecki mówi o kupowaniu nieruchomości na słupy – ogłosił polityk.

– Jeżeli dysponujesz tym nagraniem, niezależnie od tego w jaki sposób wszedłeś w jego posiadanie, skontaktuj się ze mną. Wyślij mi fragment tego nagrania na okupzamorawieckiego@proton.me. Jeżeli okaże się ono autentyczne, skontaktujemy się i przekażę ci 1 milion złotych – wyjaśnił.

– Po otrzymaniu tego nagrania oczywiście je opublikuję oraz przekażę policji. Jeżeli masz to nagranie, to lepiej się pospiesz, ponieważ oferta obowiązuje do momentu, kiedy Mateusz Morawiecki będzie premierem – mówił Mentzen, pakując pliki pieniędzy do torby.

– Mam nadzieję, że skończy się to jak najszybciej. Dlatego jeżeli dysponujesz tym nagraniem i chcesz zarobić milion złotych, to ta oferta może się już nigdy więcej nie powtórzyć – podkreślił lider Konfederacji Sławomir Mentzen.

Póki co premier Mateusz Morawiecki nie odniósł się w żaden sposób do publicznej propozycji Sławomira Mentzena.

Jak myślicie? Ktoś się skusi? I czy zagrywka ta będzie gamechangerem na finiszu kampanii na korzyść Konfederacji? Czy raczej zniechęci patriotów, którzy dostrzegą w tym nagraniu próbę obalenia premiera?

dj

X / tymzyjesz.pl

fot. X/Sławomir Mentzen

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *