Szpital Wojewódzki w Poznaniu / Foto: MOs810, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Dramat w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Z okna łazienki na 6. piętrze wyskoczył 68-letni pacjent. Mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawę badają policja i prokuratura.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 19 marca późnym wieczorem. O sprawie donosi lokalny portal epoznan.pl, zaalarmowany przez Czytelników.

„Dziś w nocy z okna Szpitala Wojewódzkiego wyskoczył pacjent. Poniósł śmierć na miejscu” – czytamy cytowane przez stronę informacje.

„Dzisiaj w nocy z 6 piętra wyskoczył pacjent w Szpitalu Wojewódzkim Juraszów” – przekazał kolejny informator.

Policja potwierdziła, że służby rzeczywiście otrzymały przed północą zgłoszenie. Dotyczyło ono mężczyzny, który wypadł z okna łazienki na szóstym piętrze Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Juraszów w Poznaniu.

Przyczyny i okoliczności śmierci pacjenta bada poznańska prokuratura. 68-latek był pacjentem oddziału transplantologii.

Służby wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Jak mówiła Marta Mróz z poznańskiej policji, „nie było to zdarzenie o charakterze kryminalnym”.

Do sprawy odniósł się także poznański szpital, potwierdzając, że doszło do tragedii. – Z okna łazienki na 6 piętrze wyskoczył 68-letni pacjent oddziału transplantologii – przekazał portalowi epoznan.pl rzecznik Szpitala Wojewódzkiego Konrad Napierała.

– W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej akcji ratowniczej, mężczyzna zmarł. Okoliczności tej dramatycznej sytuacji rozpoznają policja i prokuratura – dodał.

mx

epoznan.pl

Foto: MOs810, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *