YouTube / Onet News

Leszek Miller wystąpił w pierwszym wydaniu nowego serwisu informacyjnego TVP „19.30”. Zaskoczył jednak widzów swoim strojem. Co tak przykuło uwagę publiczności?

Leszek Miller pełni obecnie mandat europosła. Z tego względu często pojawia się w różnych programach telewizyjnych.

W dniu 21 grudnia 2023 r. były premier pojawił się w pierwszym wydaniu „19.30”, nowego serwisu informacyjnego TVP1.

Komisja musi otrzymać przekonywujące dowody na to, że ruszył proces przywracania praworządności. Niekoniecznie to muszą być ustawy, ale jakieś inne wydarzenia, np. rozporządzenie Rady Ministrów – mówił Miller o pieniądzach z Krajowego Planu Odbudowy.

Widzowie jednak nie skupili się na tym, co mówił polityk. Ich uwagę przykuła bowiem niecodzienna stylizacja.

Miller zazwyczaj występuje w telewizji w klasycznym garniturze. Tym razem pokazał się jednak w góralskim swetrze.

Leszek Miller w nowych ”Wiadomościach” wystąpił w sweterku w bardzo zimowe wzory, z ozdobnymi srebrnymi zapinkami, w którym wyglądał jak góral – ocenił polski projektant mody, Daniel Jacob Dali.

Stylista dodał jeszcze bardzo ciekawą rzecz. Mianowicie stwierdził, że ubiór nierzadko stanowi pewne przesłanie.

Często przez to, co zakładamy na siebie, chcemy przekazać jakąś wiadomość. Najwidoczniej Leszek Miller chce przedstawić swoje poparcie dla nowego rządu, który w jego oczach będzie rzetelny oraz waleczny – to są właśnie dwie cechy reprezentujące górala – dodał projektant.

Ciekawe czy w ślady Millera pójdą inni politycy. Być może za jakiś czas pojawią się jego naśladowcy, którzy również zaskoczą swoimi strojami.

PS

o2.pl / tymzyjesz.pl

Foto: print screen z YouTube / Onet News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *