Janusz Korwin-Mikke Fot. TikTokJanusz Korwin-Mikke Fot. TikTok

Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego niektórzy po prostu „reagują alergicznie”, gdy widzą żydowskie symbole. Zwłaszcza teraz, gdy Izrael dokonuje krwawego odwetu w Strefie Gazy.

12 grudnia poseł Konfederacji Grzegorz Braun postanowił przyćmić wydarzenie dnia, czyli exposé nowego premiera Donalda Tuska i zgasił, przy użyciu gaśnicy, żydowski świecznik wystawiony z okazji Chanuki.

Przy okazji Braun poszarpał się z jakąś kobietą, której, miejmy nadzieję, że niechcący, wystrzelił z gaśnicy w twarz.

Efekt tego jest taki, że poseł został pozbawiony 3-miesięcznej pensji i skrytykowany przez własną partię, która także może ucierpieć i stracić wicemarszałka.

Zdarzenie postanowił skomentować kolega Grzegorza Brauna – Janusz Korwin-Mikke. Teoretycznie Korwin jest jeszcze członkiem Konfederacji, ale jeszcze dzisiaj ma ogłosić założenie nowej partii.

Dopasowując się do najnowszych trendów, Korwin-Mikke nagrał kilka filmików (na TikToka i YouTuba) ubrany w żydowską jarmułkę, trzymając pod pachą gaśnicę.

Korwin-Mikke stwierdził, że „to, co się stało w Sejmie, to jest efekt pewnej, powiedzmy jasno, prowokacji, ponieważ ludzie czasami nerwowo reagują, jak im się wszędzie wciska coś żydowskiego”.

Polityk zwrócił uwagę na to święto obchodzone jest „akurat w momencie, kiedy Izrael robi krwawy odwet Palestynie”.

Korwin-Mikke wskazuje, że „ten odwet już wielokrotnie przekroczył to, co zrobił Hamas”, a „ilość zabitych cywili w Palestynie przekroczyła już dawno ilość cywili zabitych w wojnie rosyjsko-ukraińskiej”.

Natomiast na TikToku polityk powiedział: Kolega Braun przesadnie może zareagował, ale z drugiej strony to jest prowokacja. W tej chwili, kiedy trwa, że tak powiem, operacja Izraela na terenie Strefy Gazy, to jest prowokacja – umieszczanie żydowskich symboli w Sejmie.

SJ

TikTok, YouTube

Fot. TikTok

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Korwin-Mikke w jarmułce i z gaśnicą tłumaczy „kolegę Brauna” [VIDEO]”
 1. Jaką mają czelność 'posłowie’ i 'posłanki’ wypowiadać się w imieniu Polaków, prawdziwych z dziada pradziada, na co tu jest, a na co nie przyzwolenie. Rację ma Korwin.
  Mają postulat rozdziału 'religii’ od 'państwa’ – tylko to żadne święto religijne.
  Od tylu lat są te …(17!) a dopiero teraz Naród i świat się konkretnie dowiedział co się tam wyświęca. A kto to zapoczątkował? A no ponoć PiS. Kto Bin a Britch wprowadził – ano też.
  Z 2 strony – chabab lubawicz.
  Przestroga Palestyna. ’68 okupacja i dziś co mają. > np. Ewa Pawela,
  Reakcja polityków, mediów, ludzi – pokazuje kto jest Polakiem.
  Przemeblowano znaczenie słów, np. tolerancja.
  Barierki przed Sejmem były dla kogo, bo Daniels podobno tam hasał jak u siebie.
  Ustawy, że niby tyle naprodukowali ostatnie lata. Raczej zwozili je, bo ktoś zauważył, że były tłumaczone z chyba angielskiego.
  I wreszcie ktoś niczym Jezus w Świątyni rozpędził to towarzystwo.
  Zobaczmy co np. w Turcji ostatnio – po przemówieniu że niby zemdlał, zawału dostał. Można wierzyć i w bajki z mchu i paproci, ale i być świadomym ich agentur, broni energii skierowanej, fal elektromagnetycznych, mikrofal, czipów, kontroli umysłu etc.
  No są głosy, że on też 'ż’, może w ramach operacji globalnej imają się najbardziej wyrafinowanych metod, może do nowej partii Korwina pójdzie itp. Ale trzeba przyznać, że jako jedyny tak dobitnie i świadomie walczył z wyznawcami zabawy w fałszywą plandemię. Jak ktoś wie co ostatnie lata się dzieje pod podszewką w PL, to wie swoje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *