fot. ilustracyjne/fot. pixabay/YT/Wirtualna Polska/Telewizja Republika (kolaż TZ)

W ofercie jednego z bukmacherów pojawiła się sprawa Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego. Można obstawiać, czy polityk pojawi się na sali plenarnej, czy weźmie udział w głosowaniu oraz czy pokaże „gest Kozakiewicza”.

W środę o godz. 10 rozpoczną się obrady Sejmu. Trwa więc medialna dyskusja wokół Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego. Chodzi o to, czy politycy będą mogli wziąć udział w posiedzeniu. W grudniu marszałek Sejmu podjął decyzję o wygaszeniu ich mandatów.

W efekcie jeden z bukmacherów wrzucił nietypową ofertę. Chodzi o zakłady dotyczące Macieja Wąsika.

Można obstawiać zakłady, czy Wąsik w ogóle wejdzie na salę plenarną albo czy zostanie wyprowadzony przez Straż Marszałkowską. Można też obstawić, czy weźmie udział w przynajmniej jednym głosowaniu.

Można też założyć się – i za to jest największa nagroda, jeśli tak się wydarzy – czy Maciej Wąsik pokaże na sali plenarnej „gest Kozakiewicza”. Chodzi o sytuację z 21 grudnia. Wówczas były szef CBA Mariusz Kamiński pokazał ten gest po wejściu na salę plenarną.

Sytuacja miała miejsce już po decyzji marszałka Sejmu w sprawie wygaszenia mandatów. Jeśli ktoś postawi na taką sytuację 10 zł, może zgarnąć za to 50 zł.

Mniejsza nagroda przysługuje osobom zakładającym się, że Wąsik przemówi z mównicy. Kursy jednak mogą ulec zmianie.

Cała sytuacja ma miejsce z powodu prawomocnego skazania Kamińskiego i Wąsika na dwa lata pozbawienia wolności w związku z aferą gruntową. W 2015 roku politycy zostali ułaskawieni przez prezydenta, choć byli skazani nieprawomocnie.

Zamierzacie obstawiać któryś z tych zakładów?

dj

polsatnews.pl

fot. ilustracyjne/fot. pixabay/YT/Wirtualna Polska/Telewizja Republika (kolaż TZ)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *