fot. X/PomorskaPolicja

Mija dziś 12 dzień obławy na mordercę 6-letniego Olusia. Grzegorz Borys, zdaniem policji, wciąż ukrywa się w lesie. Dowodem na to może być znaleziony dziś tajemniczy plecak z pokaźną ilością gotówki.

Grzegorz Borys to żołnierz marynarki i główny podejrzany o morderstwo własnego 6-letniego synka. Dziś mija 12 dzień obławy na niego.

Policja i wojsko są przekonane, że ten wciąż ukrywa się w lesie. Wskazywać może na to nietypowe znalezisko – plecak wypchany gotówką.

O sprawie poinformowała „Wirtualna Polska”. Nieoficjalnie policja odnalazła już wczoraj plecak pełen „siana”.

– W poniedziałek przy jednym ze zbiorników wodnych policjanci znaleźli plecak niewątpliwie należący do poszukiwanego, w którym były m.in. pieniądze. Służby podjęły decyzję o przeszukaniu zbiornika wodnego również przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu – powiedział WP funkcjonariusz Żandarmerii Wojskowej proszący o anonimowość.

Według WP, może chodzić o niewielkie jezioro w pobliżu osiedla, gdzie zamordowano 6-letniego Olka. Około południa w poniedziałek w okolicy pracowało wielu funkcjonariuszy.

Co ważne, funkcjonariusze nie wykluczają, że może być to celowo pozostawiony fałszywy trop. Plecak mógł zostać celowo porzucony przez poszukiwanego Grzegorza Borysa, by zmylić funkcjonariuszy, którzy mieliby uznać, iż ten popełnił samobójstwo.

Pomorska policja przypomina, że poszukiwany mężczyzna jest bardzo niebezpieczny. Nie należy podejmować samodzielnych prób schwytania go.

– W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 – podała pomorska policja.

dj

se.pl

fot. X/PomorskaPolicja

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *