fot. X/PomorskaPolicja

Policja wciąż poszukuje Grzegorza Borysa, który oskarżony jest o zamordowanie swojego 6-letniego synka. Za uciekinierem wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Nie wiadomo, czy Grzegorz Borys wciąż ukrywa się w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Grażyna Wawryniuk poinformowała, że za 44-latkiem z Gdyni wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Czy to oznacza, że prokuratura bierze pod uwagę możliwość, iż przestępca uciekł z lasu i udało mu się wyjechać poza granicę Rzeczypospolitej Polskiej? Na ten moment służby nie chcą dzielić się bardziej szczegółowymi informacjami z prasą.

Obława na Grzegorza Borysa

W piątek w Gdyni na Kaszubach w dzielnicy Karwiny znaleziono ciało 6-letniego chłopca. Miało rany cięte szyi. W mieszkaniu znaleziono również truchło psa.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 10:00. Na miejscu są policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oraz mundurowi z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady – mówiła „Interii” kom. Karina Kamińska.

Szybko rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Opublikowano też wizerunek głównego podejrzanego. W sobotę wystawiono za Grzegorzem Borysem list gończy.

SJ

Polsat News

Fot. Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *