Szczecin Źródło: Pixabay

Pan Krzysztof ze Szczecina wynajął mieszkanie kobiecie z córką. Nic nie zapowiadało kłopotów, ale po 3 miesiącach kobieta przestała płacić. Dodatkowa jej zachowanie woła o pomstę do nieba. Niestety państwo polskie chroni taką patologię.

Kobieta utrzymywała, że ma stałe źródło finansowania – męża, który pracuje za granicą. Po trzech miesiącach przestała jednak płacić czynsz. Dzika lokatorka zaczęła zadłużać pana Krzysztofa. Mężczyzna musiał bowiem płacić rachunki zamiast kobiety, która zajęła jego mieszkanie. Dodatkowo został pozbawiony dochodów z najmu, z których przecież się utrzymywał.

Dzika lokatorka: Niszczy lokal, zadłuża właściciela i sprowadziła sobie gacha

To jednak nie wszystko. Dzika lokatorka zaczęła grozić panu Krzysztofowi, gdy ten wypowiedział jej umowę. Powiedziała, że jak spróbuje ją wyrzucić, to oskarży go o molestowanie córki.

Dodatkowo kobieta sprowadziła do domu konkubenta, drugie dziecko i cztery psy. Zwierzęta spędzają czas jedynie w mieszkaniu i nikt ich nie wyprowadza. Potrzeby fizjologiczne także załatwiają w lokalu, który zajmuje dzika lokatorka.

Dzieci kobiety nie chodzą do szkoły, za to włóczą się nocami po Szczecinie. Konkubent kobiety jest natomiast bardzo pewny siebie i twierdzi, że nikt go z mieszkania nie ruszy.

– Nie ma tu w Szczecinie takich, co by mnie stąd wyprowadzili chwali się.

Zresztą ma rację, bo sąsiedzi próbowali już to zrobić. Złożyli petycję o interwencję policyjną, pod którą podpisało się 50 osób.

Policja przyjechała na miejsce, weszła do lokalu i… nic. Państwo polskie chroni taką patologię przed eksmisją.

Para ma głośni imprezować w mieszkaniu i uprzykrzać życie innym mieszkańcom. Lokal ma też być zdemolowany.

To wcale nie konkubent dzikiej lokatorki, tylko ona sama jest tą osobą, której mieszkańcy bloku najbardziej się obawiają.

– Ludzie się boją. Ona jest nieobliczalna – mówią w rozmowie z Polsatem.

Co ciekawe – tego typu historie zdarzają się w prawie wszystkich największych polskich miastach. Takie pasożytowanie na właścicielach mieszkań, jest już stałą praktyką pewnych grup społecznych. Niestety nie zapowiada się na to, by państwo miało coś na to poradzić.

SJ

Polsat News

Fot. Szczecin / Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *