Paulina Klimek podczas Wielkiej Konwencji Programowej Konfederacji.Paulina Klimek podczas Wielkiej Konwencji Programowej Konfederacji. / foto: screen YouTube: Sławomir Mentzen

Nigdy nie kryłam się ze swoimi poglądami – mówi Paulina Klimek, która prowadziła Wielką Konwencję Programową Konfederacji.

W sobotę, 24 czerwca, odbyła się Wielka Konwencja Programowa Konfederacji. W porównaniu do mających miejsce tego dnia konwencji, wieców i spotkań Lewicy, Trzeciej Drogi, PiS-u i KO, było to wydarzenie zorganizowane z ogromnych rozmachem.

Konwencja w stylu gal MMA

Konfederacja postanowiła zrobić Konwencję w stylu nawiązującym do gal MMA. Jej liderzy, Krzysztof Bosak oraz Sławomir Mentzen, wchodzili na scenę przechodząc przez tłum publiczności, niczym zawodnicy zmierzający do klatki.

Była wielka scena, ogromne ekrany, a ponadto wytwornice iskier, snopy światła i konfetti. Zdaniem Pauliny Klimek, znanej między innymi z gal KSW, było to „amerykańskie show”.

Swoją koncepcją, organizacją, innowacyjnością, sposobem wykonania i zaangażowania przyćmiła inne tradycyjne wiece, rodem z lat 80., czyli otwarta przestrzeń pod chmurką, machające flagi, zakasane rękawy i białe koszule – powiedziała Klimek.

Dziennikarka sportowa dodała, że „to jest oklepane, banalne i sztampowe. A tutaj naprawdę był pomysł – zwięzła i fajna formuła. Program był jasny i klarowny, a mówcy kompetentni”.

Konserwatywne poglądy

Nigdy nie kryłam się ze swoimi poglądami, jestem osobą w miarę rozpoznawalną i wcześniej brałam już udział w kilku inicjatywach organizowanych przez Konfederację lub fundację Kobiety Wolności i Niepodległości – powiedziała Klimek.

Jak dodała Konfederacja wiedziała, że dziennikarka „meandruje wokół tego ugrupowania”. – Propozycja wyszła od całego sztabu, a kontaktował się ze mną w tej sprawie głównie Tomasz Grabarczyk. Natomiast jestem w stałej komitywie z wieloma osobami z partii, mimo że nie jestem jej członkiem – podkreśliła.

Klimek nie ukrywa, że najbliżej jej poglądowo do Konfederacji. – Mam konserwatywne, tradycjonalistyczne poglądy i jest mi najbliżej do Konfederacji. Pochodzę z wielodzietnej rodziny, jestem praktykującą i wierzącą katoliczką – powiedziała.

Mój światopogląd jest najbliższy temu, co mówi Konfederacja. Jeżeli miałabym powiedzieć do której opcji mi najbliżej, to właśnie do niej – dodała.

wk

gazeta.pl

foto: screen YouTube: Sławomir Mentzen

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *