Fot. Canva / YouTubeFot. Canva / YouTube

Córka Mateusza Morawieckiego, Aleksandra Morawiecka, wzięła ślub. Choć ślub i wesele to moment, który spędza się z najbliższymi, to na wydarzeniu nie zabrakło osób ze świata polityki.

Córka Mateusza Morawieckiego, Aleksandra, wzięła w sobotę ślub ze swoim narzeczonym – Dariuszem. 28-latka poznała swojego wybranka 10 lat temu w czasach szkolnych.

Córka Mateusza Morawieckiego wzięła ślub

Aleksandra Morawiecka i Dariusz wzięli ślub w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie.

Na uroczystość zaproszono 150 osób. Poza najbliższą rodziną na ślubie i weselu pojawili się także politycy. Życzenie młodej parze mieli okazję złożyć: Jarosław Kaczyński oraz były minister zdrowia Łukasz Szumowski wraz z żoną.

Nie limuzyną, tylko starym czerwonym Peugeotem

Córka Mateusz Morawieckiego wybrała na ślub kreację 'la księżniczka, a jej wybranek miał na sobie klasyczny garnitur z kamizelką.

Pannę młodą do ołtarza odprowadził jej tata. Jest to bardzo powszechny zwyczaj, choć niezgodny z polską tradycją.

Wesele odbyło się na jednej z sal weselnych w Warszawie. Co ciekawe – młodzi nie zdecydowali się pojechać w limuzynie, jak to często bywa. Zamiast tego pojechali należącym do Morawieckich 18-letnim czerwonym Peugeotem 206.

Mateusz Morawiecki – dzieci

Mateusz Morawiecki i jego żona mają czwórkę dzieci. Kilka lat temu doszło do skandalu, gdy jeden z brukowców ujawnił, że dwójka z nich jest adoptowana.

Sam Morawiecki jest synem Kornela Morawieckiego – opozycjonisty z czasów PRL i lidera Solidarności Walczącej.

SJ

se.pl

Fot. YouTube / Canva

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Córka Morawieckiego wzięła ślub. ONI pojawili się na weselu [FOTO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *