Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Przerażające sceny na cmentarzu komunalnym w Kościanie. Chwile grozy przeżył 90-letni mężczyzna. Pomocy seniorowi musieli udzielić strażacy!

Do potwornego zdarzenia doszło w sobotę, 22 kwietnia, w Kościanie, kiedy to 90-latek wybrał się odwiedzić tamtejszy cmentarz komunalny.

Mężczyzna wpadł do grobu

Mężczyzna miał iść jedną z alejek, jednak w pewnym momencie zszedł z głównej trasy. Właśnie wówczas wpadł do wykopanego grobu, którego najwyraźniej nie zauważył.

Z pomocą seniorowi ruszyli strażacy, którzy wyciągnęli go za pomocą lin i specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna ostatecznie wylądował w szpitalu.

Dół przeznaczony na grobowiec

Jak dowiadujemy się z relacji strażaków dół, w którym znalazł się 90-latek, był przeznaczony na grobowiec. Póki co był jednak zabezpieczony i przykryty płytą.

Ta pękła, kiedy mężczyzna na nią stanął. Na cmentarzu słychać było trzask i łomot. Służby zaalarmowały inne osoby, które również znajdowały się na cmentarzu.

90-latek w głębokim grobie

Zgłoszenie wpłynęło od osób, które wtedy także przebywały na cmentarzu. Wysłano tam dwa zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia i policję – mówi „Faktowi” Łukasz Jędrzejewski z kościańskiej straży pożarnej.

Na miejscu okazało się, że w otwartym, głębokim na 2,5 metra grobie przebywa 90-letni mężczyzna. Był przytomny, ale z urazem głowy – relacjonuje.

πr

fakt.pl

foto: Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *