Atak czarnoskórego recydywisty we francuskim Bordeaux.Atak czarnoskórego recydywisty we francuskim Bordeaux. / foto: screen Twitter

Do brutalnego ataku czarnoskórego recydywisty doszło we francuskim Bordeaux. Wstrząsające nagranie obiegło sieć. Mężczyzna zaatakował emerytkę oraz jej wnuczkę.

Jak informują media do ataku doszło w poniedziałek po południu. Zajście miało miejsce przed domem 73-latki, do którego ta wchodziła wraz z wnuczką.

Nagranie ze zdarzenia

Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak czarnoskóry mężczyzna obserwuje kobietę i dziewczynkę, a kiedy te wchodzą do domu gwałtownie rusza i blokuje drzwi i dostaje się do środka.

Na wideo widzimy jak napastnik wyciąga ze środka emerytkę oraz jej wnuczkę i rzuca obie na chodnik. Prawdopodobnie celem jego ataku była kradzież biżuterii.

W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala. Jej obrażenia opisywane są jako „poważne”. Obrażenia odniosła także 7-letnia dziewczynka.

Komentarze polityków

Film ze zdarzenia skomentowali w mediach politycy. Między innymi były kandydat na prezydenta Francji Eric Zemmour oraz były burmistrz Bordeaux Nicolas Florian. Ten drugi zaapelował o „jak największą surowość reakcji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych”.

Z kolei Zemmour napisał o horrorze oraz zaapelował do Francuzów o „obudzenie się”. Atak potępiła także oczywiście liderka Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen.

πr

polskieradio24.pl

foto: screen Twitter

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

2 thoughts on “BRUTALNY ATAK we Francji. Recydywista zaatakował emerytkę z wnuczką (WIDEO)”
  1. Byłem we Francji przed pandemią. To masakra jest: syf bród i… mało francuzów :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *