fot. Tt/Joop

W piątek rano w Voorthuizen w Holandii doszło do starcia grupy osób. Trzy osoby trafiły do szpitala. W ruch poszły pięści i deski. Powodem „bitwy” było najpewniej… miejsce parkingowe.

Holenderskie media podają, że w piątek około godz. 8.30 przed księgarnią w Voorthuizen doszło do walki grupy osób. Łącznie uczestników potyczki było siedmioro. Wśród walczących była kobieta.

Bójka z finałem w szpitalu

Walczący użyli do walki wszystkiego, co było pod ręką. Poza pięściami, w ruch poszły też deski.

W efekcie starcia trzy osoby musiały trafić do szpitala. Byli to mężczyźni w wieku 62, 56 i 46 lat.

Pozostali uczestnicy bójki mają 24, 27 i 32 lata. Kobieta, która również brała udział w wydarzeniu, ma 35 lat.

Powodem… miejsce parkingowe

Policja ustala, co dokładnie było przyczyną awantury. Według lokalnego portalu ad.nl, grupa posprzeczała się o miejsce parkingowe. Według nieoficjalnych ustaleń, osoby bijące się mają pracować w dwóch konkurujących ze sobą firmach zajmujących się czyszczeniem okien.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać starcie obu grup. Widać również, że po zakończeniu starcia uczestnicy bójki wrzucają używane przez siebie narzędzia do samochodu.

Ponadto widać, że jeden z uczestników bójki doznał ciężkich obrażeń. Po upadku nie może wstać i – najpewniej z bólu – łapie się za głowę.

Burmistrz gminy Barneveld Jacco van der Tak skomentował zdarzenie. Jak wyznał, jest „zszokowany” wydarzeniami, które miały miejsce w biały dzień przy gęsto uczęszczanej ulicy.

– To, że w zdarzeniu rannych zostało kilka osób, poruszyło mieszkańców i przedsiębiorców. Policja dokonała zatrzymań – napisał na Twitterze van der Tak.

dj

polsatnews.pl / twitter.com

fot. Tt/Joop

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *