Bazarek. Pistacje i kolendraPistacje i kolendra Źródło: Pixabay

Czym jest „bazarek” i o co chodzi tym wszystkim internautom, którzy nagle podają jakieś kosmiczne ceny pistacji, kolendry i innych dziwnych produktów?

Trudno powiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi. Średnio co cztery lata polscy internauci popadają w jakieś totalne szaleństwo! Nagle wszyscy postują w sieci, na Facebooku i X (dawniej Twitter) ceny produktów takich jak np. pistacje i opatrują to hasztagiem #bazarek.

Bazarek. Jakie produkty?

Trzeba zauważyć, że w tym szaleństwie nie wszyscy plotą to samo. To znaczy, że nie na każdym bazarku udostępnianym w sieci są te same produkty.

Najczęstszy zestaw produktów, który przewija się w sieci to: pistacje, kolendra, piwo, koniczyny, wegańskie latte.

Pojawiają się jednak również np. pistacje, kolendra, tygryski, sojowe latte, TikTok (jakby w ogóle można było kupić TikTok na bazarze).

Niektórzy „sprzedają” u siebie alkohole i podają ile mają procent: Jägermeister, Koniak, Sauvignon Blanc, Aperol, Sowietskoje Igristoje, czy Tyskie.

W oczy rzuca się jeszcze jedna rzecz – zarówno ceny, które podają internauci, jak i procenty alkoholi, zupełnie nie przystają do rzeczywistości!

Najdziwniejsze jest jednak to, że przecież dzisiaj niedziela niehandlowa, więc i tak nic na żadnym bazarku nie można kupić.

Dziwne. Macie jakiś pomysł, o co chodzi?

SJ

TymŻyjesz

Fot. Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *