Rafał Trzaskowski Fot. YouTube

Andrzej Duda nie pojawił się na czas w Pałacu Prezydenckim, gdy weszła tam policja, bo wyjazd z Belwederu miał mu zablokować autobus miejski. Do rzekomego spisku warszawskiej komunikacji miejskiej odniósł się Rafał Trzaskowski.

„We wtorek po godz. 19 do Pałacu Prezydenckiego weszli policjanci i wykonali nakaz aresztowania [Mariusza Kamińskiejgo i Macieja Wąsika]” – poinformował wczoraj Polsat News.

Policja miała wykorzystać fakt, że prezydenta nie było w Pałacu Prezydenckim, bo akurat przebywał w Belwederze na spotkaniu z liderką białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską.

Autobus zablokował prezydenta. Trzaskowski komentuje

Gdy prezydent dowiedział się, co dzieje się w Pałacu, miał chcieć natychmiast pojechać z odsieczą, ale wyjazd z Belwederu był zablokowany przez autobus warszawskiej komunikacji miejskiej.

W Internecie pojawiły się teorie, że autobus nie stanął Dudzie na drodze przypadkiem.

Do sprawy odniósł się prezydent Warszawy, który był także konkurentem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich – Rafał Trzaskowski.

„Komunikacja miejska w Warszawie. Zawsze do usług. PS. Spisek autobusowy? Naprawdę?” – napisał Trzaskowski, dołączając do wpisu swoje zdjęcie z warszawskiego autobusu.

Przy okazji samorządowiec pochwalił się statystykami dotyczącymi ocen warszawskiej komunikacji miejskiej, wedle których 89 proc. mieszkańców Warszawy dobrze ocenia stołeczną komunikację miejską.

SJ

Polsat News, X

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *