Alert RCB, Grzegorz BorysAlert RCB, Grzegorz Borys

Policja wciąż poszukuje Grzegorza Borysa, który oskarżony jest o zamordowanie swojego 6-letniego synka. Mieszkańcy województwa pomorskiego dostali specjalny alert RCB dotyczący obławy na domniemanego mordercę.

„Uwaga! Policja w Gdyni prowadzi poszukiwania Grzegorza Borysa. Nie utrudniaj działań służb i nie wchodź do lasu pomiędzy Karwinami a Chwarznem” – alert RCB o takiej treści dostali we wtorek 24 października mieszkańcy województwa pomorskiego.

Obława na Grzegorza Borysa

W piątek w Gdyni na Kaszubach w dzielnicy Karwiny znaleziono ciało 6-letniego chłopca. Miało rany cięte szyi. W mieszkaniu znaleziono również truchło psa.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 10:00. Na miejscu są policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oraz mundurowi z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady – mówiła „Interii” kom. Karina Kamińska.

Szybko rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Opublikowano też wizerunek głównego podejrzanego. W sobotę wystawiono za Grzegorzem Borysem list gończy.

Grzegorz Borys napisał list w dniu zabójstwa

44-latek miał w dniu morderstwa sporządzić krótką notatkę, którą odnaleźli policjanci i dołączyli do akt sprawy.

Pisaliśmy o tym szerzej:

SJ

TymŻyjesz

Fot. TymŻyjesz

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *