Fot. Instagram

27-letnia Anastazja Rubińska z Polski zaginęła na greckiej wyspie Kos. Grecka policja aresztowała w związku z tą sprawą pięciu migrantów z Bangladeszu i Pakistanu.

27-letnia Polka mieszkała w Grecji ze swoim partnerem – 28-letnim Polakiem. To właśnie on zgłosił zaginięcie dziewczyny.

27-letnia Polska zaginęła w Grecji

Anastazja Rubińska zaginęła 12 czerwca. Jej zaginięcie zgłosił jej 28-letni partner. Dziewczyna miała zadzwonić do niego i powiedzieć, że za dużo wypiła, ale ktoś odwiezie ją motorem do domu.

Później jednak wysłała mężczyźnie swoją lokalizację. 28-latek stwierdził, że być może Anastazja chce, żeby jednak po nią przyjechał.

Gdy zjawił się jednak na miejscu, to dziewczyny tam nie było. Korzystając z aplikacji śledzącej 28-latek zlokalizował jej telefon 5,5 km dalej.

Zatrzymano pięciu mężczyzn

Grecka policja zatrzymała pięciu migrantów z Pakistanu i Bangladeszu. Mężczyźni przyznali się, że spotkali Polkę w sklepie i była ona pod wpływem alkoholu.

Twierdzą, że zaprosili ją do siebie, by tam odpoczęła „aż poczuje się lepiej”. Jeden z mężczyzn przyznał się, że odbył z Polką stosunek seksualny.

– Poszliśmy do mojego domu i uprawialiśmy seks. Potem w pewnym momencie ją zostawiłem, nie wiem, co się stało – powiedział podczas przesłuchania.

Jego wersji nie potwierdzają jednak nagrania z monitoringu. Według nich nie było żadnego ruchu przed domem mężczyzny.

Po złożeniu zeznań policja zwolniła do domu czterech mężczyzn i zatrzymała 32-latka. Nieoficjalnie jest on oskarżony o porwanie Polki.

Pomimo tego, że 32-letni imigrant jest w areszcie, to Anastazja wciąż jest uważana za zaginioną. Polki szukają greckie służby – w tym policja i straż pożarna.

SJ

en.rua.gr

Fot. Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *