tvp infotvp info

TVP INFO padło i zamiast serwisów informacyjnych wyświetla „Koronę Królów”. Zanim jednak przerwano program, telewidzowie mogli zobaczyć ostatni ze słynnych pasków.

Minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz odwołał prezesów Zarządów Telewizji Polskiej S.A., Polskiego Radia S.A. i Polskiej Agencji Prasowej S.A. oraz Rady Nadzorcze.

Właśnie w tym momencie trwa rewolucja w mediach publicznych. Stacja TVP INFO zaczęła nagle wyświetlać program „Korona Królów” zamiast serwisów informacyjnych.

Działać przestał także portal internetowy Tvp.info. „Wyłączyli TVP Info: antenę i portal. Ludzie zjeżdżają do TVP przy ul. Woronicza 17” – napisał w swoich mediach społecznościowych szef Tvp.Info Samuel Pereira.

Ostatni pasek TVP INFO

Do ostatnich sekund TVP INFO nadawała program specjalny, w którym przekonywano, że wszystko, co robi nowa władza, jest bezprawiem.

Czarne kolory przywodziły na myśl żałobę narodową. W pewnym momencie na ekranie wyświetlił się pasek o następujące treści: „ZAMACH KOALICJI 8 GWIAZDEK NA MEDIA PUBLICZNE”.

Okazuje się, że był to ostatni ze słynnych pasków TVP INFO, bo po nim program przerwano i telewidzowie zobaczyli serial parahistoryczny „Korona Królów”.

SJ

Fot. print screen / X

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *