fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com

Przez żołądek do serca? A może obfity biust? Na co naprawdę zwracają uwagę faceci u kobiety? Zdaniem popularnej instagramerki żadna z przedstawionych opcji nie jest dobra.

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale o tym, jaka jest idealna kobieta i co „kręci” faceci rozmawiają nieraz. Każdy tak naprawdę ma własne upodobania.

Jednak pewne elementy się powtarzają. I na tej podstawie tworzą się teorie dotyczące tego, co jest najważniejsze w wyglądzie kobiety. Na co najłatwiej „złowić” faceta.

Czy to obfity albo właśnie mniejszy biust? A może jakieś umiejętności, np. kulinarne? Według pewnej popularnej instagramerki nic z tych rzeczy. Jej zdaniem są to… paznokcie.

Navya Passi przekonuje, że to paznokcie są najlepiej przyciągającym mężczyzn atutem. A konkretnie to czerwone.

Co prawda już teraz wiele osób stwierdza słusznie, że to bzdura, niemniej warto przedstawić, co kobieta sobie wymyśliła na temat mężczyzn. Jej zdaniem bowiem nie tylko paznokcie interesują kogokolwiek innego, niż inne kobiety, ale do tego zakłada, że zwracają uwagę na ich kolor.

– Czerwone paznokcie podobają się mężczyznom, a powodem tego jest fakt, że widzieli, jak mamy, nauczycielki i inne kobiety w ich życiu miały czerwone paznokcie lub czerwoną szminkę, co zawsze uważałam za kolor babciny, ale oni najwyraźniej nie – przekonuje Passi.

– A teraz za każdym razem, gdy widzą u mnie czerwone paznokcie, albo to komplementują, albo po prostu to zauważają, ponieważ to ich pociąga. Co brzmi naprawdę dziwnie, gdy się nad tym zastanowić – twierdzi instagramerka.

Dalej utrzymuje, że to właśnie wtedy, gdy akurat ma czerwone paznokcie, otrzymuje najwięcej ciepłych słów i komplementów od mężczyzn.

– Osobiście uważam, że wyglądają seksownie i czuję się niesamowicie silna, kiedy je noszę. Od dziś tylko czerwone paznokcie – zadeklarowała.

A co Was, Panowie kręci w dziewczynach? I czy serio ktokolwiek poza kobietami patrzy na kolor paznokci?

dj

o2.pl / tymzyjesz.pl

fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *