fot. X/PomorskaPolicja

Cała Polska żyje poszukiwaniami Grzegorza Borysa. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo swojego 6-letniego synka Olusia. Policja przedstawiła dziś nowe informacje w tej sprawie. Czy poszukiwany nie żyje?

Wiele osób w Polsce śledzi poszukiwania Grzegorza Borysa. Ten 44-letni mężczyzna podejrzewany jest o zabójstwo swojego syna, do którego miało dojść w Gdyni.

O tym, że 6-letni Oluś nie żyje, dowiedziała się jego matka. Po tym, jak powróciła z pracy 20 października, zauważyła zwłoki dziecka, które miało rany cięte szyi.

Policjanci utrzymują, ze odpowiedzialnym za zbrodnię jest Grzegorz Borys. Po jej dokonaniu miał uciec do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie się ukrył.

Wczoraj, 3 listopada, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku przekazała nowe informacje w sprawie. Otóż postanowiono zawęzić obszar poszukiwań mężczyzny do 2 hektarów.

Wyznaczony przez nich teren obejmuje rejon zbiornika wodnego Lepusz, który znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zakładają, że w tym miejscu może znajdować się poszukiwany Grzegorz Borys. Decyzja o zawężeniu poszukiwań wynika z konkretnych informacji i zabezpieczonych śladów, które policjanci i żandarmi zdobyli i zabezpieczyli w wyniku dotychczasowej pracy nad tą sprawą – powiedziała Karina Kamińska, rzeczniczka prasowa KWP w Gdańsku.

Kamińska dodała również, że teren, na którym prowadzone są poszukiwania jest bardzo trudny. Znajdują się tam bowiem mokradła i grzęzawiska, co nie ułatwia pracy.

Teren został wygrodzony i zabezpieczony przez służby na czas akcji przeszukiwania tego miejsca. Prosimy o wyrozumiałość i apelujemy o niewchodzenie na teren poszukiwań oraz stosowanie się do poleceń policjantów i żandarmów – dodała.

Policja zamierza przeszukać zbiornik wodny znajdujący się na terenie Parku. W tym celu ma zostać użyty sprzęt specjalistyczny.

Kamińska przyznała, że nie można wykluczyć, iż poszukiwany Grzegorz Borys nie żyje. Dopóki jednak nie zostanie odnalezione jego ciało, nie będzie pewności.

PS

fakt.pl / o2.pl / tymzyjesz.pl

foto: Policja

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *