Grzegorz Borys Fot. PolicjaGrzegorz Borys Fot. Policja

W poniedziałek 6 listopada w zbiorniku wodnym Lepusz odkryto ciało mężczyzny. Policja podejrzewa, że może to być poszukiwany Grzegorz Borys.

Grzegorz Borys to żołnierz Marynarki Wojennej, który podejrzany jest o zamordowanie swojego 6-letniego synka. Ciało dziecka odkryto w mieszkaniu Gdyni na Kaszubach w dzielnicy Karwiny. Po podcięciu dziecku gardła mężczyzna miał uciec do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie miał się ukrywać.

Borys zabrał ze sobą sprzęt do survivalu i plecak, do którego spakował rzeczy niezbędne do przetrwania w lesie.

Policja odkryła ciało. Czy to Grzegorz Borys?

„Gazeta Wyborcza” podała, że na mokradłach w okolicy rozlewiska Lepusz (kasz. Lëpùsz) znaleziono ciało 44-letniego Grzegorza Borysa.

W rzeczywistości wciąż jednak nie wiadomo, czy to na pewno poszukiwany domniemany morderca.

Mamy podejrzenie, że to może być poszukiwany przez nas mężczyzna. Został znaleziony tam, gdzie szukaliśmy – mówi „Super Expressowi” sierż. sztab. Piotr Pawłowski z Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku. – Na tę chwilę nie mogę potwierdzić, czy to jest poszukiwany. Taka informacje będziemy mogli udzielić po przeprowadzonej sekcji w medycyn sadowej – dodaje rzecznik.

SJ

Gazeta Wyborcza, Super Express

Fot. Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *