Jasnowidz Krzysztof Jackowski.Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: screen YouTube

Przerażająca wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego! Znany widzący z Człuchowa mówi o straszliwym kataklizmie, o którym będzie się mówić na całym świecie.

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy Polski jasnowidz. Pochodzący z Człuchowa profeta niejednokrotnie pomagał policji w rozwiązywaniu spraw.

Największą popularnością cieszą się obecnie przedstawiane przez niego wizje. Tym razem Jackowski, w opublikowanym na YouTube wideo, opowiada o rzekomo zbliżającym się kataklizmie.

Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy – mówi Jackowski.

Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno (…). Jak się stanie ten kataklizm duży, to docenimy rolę wody. Zrozumiemy, jak ważna i potrzebna jest dla nas woda – dodaje.

Początkowo jasnowidzowi zdawało się, że kataklizm, o którym mowa będzie trzęsieniem ziemi. Jak jednak później dodał, niekoniecznie musi to być tego rodzaju katastrofa.

Jasnowidz Jackowski dodał, że na całym świecie będzie się dało odczuć skutki kataklizmu. Zdradził też, że do zdarzenia może dojść, kiedy większość z nas będzie jeszcze smacznie spała.

Piąta… Przed piątą… Piąta piętnaście, piąta czterdzieści pięć… Piąta godzina, być może nad ranem. Nie jestem pewny, czy to będzie zdarzenie naturalne, ale jeśli tak będzie, to będzie wyjątkowo silne – podkreśla Jackowski.

wk

fakt.pl

foto: screen YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *