Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Szokujące twierdzenie na temat UFO wygłosił profesor ze Standford, który badał niezidentyfikowane zjawiska powietrzne dla rządu USA.

Dr Garry Nolan, który badał niezidentyfikowane zjawiska powietrzne dla rządu USA, twierdzi, że wierzy, iż pozaziemska inteligencja nie tylko odwiedziła Ziemię, ale „była tu od dawna i nadal tu jest”.

Profesor ze Stanford stwierdził również, że sygnaliści, którzy pracowali nad „inżynierią wsteczną zestrzelonych statków”, złożyli niedawno tajne zeznania w Waszyngtonie.

Warto zaznaczyć, że dr Nolan jest profesorem patologii na Uniwersytecie Medycznym w Stanford i ma na swoim koncie ponad 300 artykułów naukowych. Dr Nolan badał m.in. mózgi osób, które twierdzą, że doświadczyły spotkania z UFO.

Swoje rewelacje wygłosił podczas konferencji w Nowym Jorku zatytułowanej „Pentagon, pozaziemska inteligencja i rozbite UFO”. Moderator zapytał go, czy wierzy, iż pozaziemska inteligencja odwiedziła naszą planetę.

„Myślę, że można pójść o krok dalej – to nie tylko odwiedziny, to jest tu od dawna i wciąż tu jest” – powiedział dr Nolan. Moderator podkreślił, że wielu osobom będzie „trudno w to uwierzyć”, a także zapytał go o to, „jakie prawdopodobieństwo” by temu przypisał.

„Sto procent” – powiedział dr Nolan. Zapytany o to, jakie są „najbardziej przekonujące dowody” na poparcie tego twierdzenia, profesor powiedział: „wystarczy spojrzeć na to, co robi teraz rząd w tej sprawie”.

πr

news.com.au

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *