fot. X/World War 3

Pilot małego samolotu nad Kolumbią przypadkiem natknął się na UFO. Pilot szczęśliwym zbiegiem okoliczności dokonał nagrania z niezwykle bliskiej odległości.

Pilot Jorge A. Arteaga nagrał bardzo blisko przelatujące UFO. Wykonywał wówczas lot w kolumbijskiej przestrzeni powietrznej.

W pewnym momencie niezwykle szybko zbliżył się, a następnie wyminął go niezidentyfikowany obiekt latający. Ciężko ocenić odległość, ale maszyny mogło dzielić około kilkadziesiąt metrów.

Media i eksperci ocenili, że to nagranie może być „najlepszym nagraniem UFO w historii”.

– Nagranie to, które szybko zyskało popularność w sieci dzięki The Hidden Underbelly, entuzjaście zjawisk UFO, którzy opublikowali je na YouTube – wskazuje portal innemedium.pl.

– Stoimy przed jednym z największych dowodów UAP (UFO) wszechczasów; uchwyconym przez kapitana pilota @JorgeArteagaG. To stawia nas przed pytaniem – jeśli to nie balon, ptak ani inny samolot, to co zostało uchwycone na tym nagraniu? Czy Arteaga i jego drugi pilot byli świadkami czegoś, co wykracza poza nasze dotychczasowe rozumienie? Czy to, co zarejestrowała ich kamera, zmieni nasze postrzeganie rzeczywistości? – wskazał Maussan dzieląc się fragmentem wywiadu z Arteagą.

UFO, czyli niezidentyfikowane obiekty latające najczęściej kojarzą się ludziom z kosmitami czy teoriami spiskowymi o kosmicznych cywilizacjach. Tymczasem rządy od lat były potajemnie niezwykle zainteresowane takimi teoriami, co wiemy dzięki odtajnieniu dawnych projektów.

Niezależnie od wiary czy nie w kosmitów, faktem jest, że wojskowi na całym świecie zgłaszali UFO i UAP (niewyjaśnione zjawiska powietrzne). Ze względu na oficjalną nieznajomość technologii oraz osiąganie przez UFO zawrotnych prędkości niedostępnych nawet wojskowym samolotom, temat ten oficjalnie już jest podnoszony nawet przez amerykański Kongres jak również Pentagon.

Nie wiadomo, czy mamy do czynienia z jakąś zaawansowaną technologią kosmiczną czy po prostu nieznaną technologią któregoś z mocarstw. Faktem jest jednak, że krążenie dziesiątek nieznanych obiektów z zawrotną prędkością bez żadnej kontroli w oczywisty sposób stwarza zagrożenie dla rządów jak i społeczeństw.

A Wy sądzicie, że kosmici istnieją? Czy raczej są to eksperymentalne wojskowe drony któregoś z państw na ziemi?

dj

innemedium.pl / tymzyjesz.pl

fot. X/World War 3

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *