Schron pod domem Fot. TikTokSchron pod domem Fot. TikTok

To historia jak z filmu, a w zasadzie jak z horroru. Seniorka wprowadziła się do starego domu, jednak przez problemy z chodzeniem nigdy nie zeszła do piwnicy. Zrobiła to dopiero jej wnuczka, która odkryła tam coś niewiarygodnego.

Babcia Carly przeprowadziła się do starego domu. Seniorka ma poważne problemy z chodzeniem, więc nigdy nie zeszła po schodach do swojej piwnicy.

Jej wnuczka postanowiła sprawdzić, co znajduje się pod domem, a wszystko udokumentowała na TikToku.

Pierwszym, co rzuciło się Carly w oczy, gdy zeszła na dół, była dziwna rura, która na pierwszy rzut oka nie spełniała żadnego zadania w funkcjonowaniu domu.

Kobieta podeszła do rury, przyjrzała się jej i popchnęła. Okazało się, że fałszywa rura była dźwignią, która otwierała tajne przejście.

Za plecami Carly, w szafie na ubrania, która znajdowała się przy ścianie na przeciwko rury, otworzyło się tajemne przejście.

Wnuczka właścicielki domu postanowiła sprawdzić, co się tam kryje. Jak się okazało – za szafą był pokój, w którym znajdował się sejf z bronią.

To jednak nie wszystko, bo z rzeczonego pokoju wychodziły przejścia do kolejnych pomieszczeń. Znajdowały się w nich m.in. prycze, na których można spać, maski przeciwgazowe i spiżarka pełne żywności w puszkach. Był też schron przeciwatomowy.

Najwyraźniej poprzedni właściciele mieszkania byli przygotowani na coś w rodzaju apokalipsy.

Ponadto okazało się, że przejście przez szafę nie było jedynym, które prowadziło do tajemnych pokoi. W mieszkaniu na górze również znajdowała się zapadnia, przez którą można było albo zejść na dół do tajemnego pomieszczenia, albo z tajemnego pomieszczenia na dole wejść na górę.

SJ

TikTok

Fot. TikTok

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *