Flaga NASA. / foto: domena publiczna

Za nami pierwsze publiczne spotkanie panelu NASA badającego UFO. Starszy urzędnik badawczy w jednostce naukowej NASA przekazał szokujące wieści. Okazuje się, że członkowie zespołu byli przedmiotem nadużyć i nękania.

Pierwsze publiczne spotkanie panelu NASA badającego to, co rząd nazywa „niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi”, powszechnie znanymi jako UFO, rozpoczęło się w środę, aby omówić ustalenia od czasu jego utworzenia w zeszłym roku.

16-osobowe ciało, skupiające ekspertów z dziedzin od fizyki po astrobiologię, zostało utworzone w czerwcu ubiegłego roku w celu zbadania niesklasyfikowanych obserwacji UFO.

„Jeśli miałbym podsumować jednym zdaniem to, czego się nauczyliśmy, to je to, że potrzebujemy wysokiej jakości danych”, powiedział przewodniczący panelu David Spergel.

Jak oświadczyła NASA celem środowej czterogodzinnej sesji publicznej w siedzibie agencji w Waszyngtonie było przeprowadzenie „ostatecznych rozważań” przed opublikowaniem przez zespół raportu, który zdaniem Spergela ma być opublikowany pod koniec lipca.

Zespół ma przed sobą „kilka miesięcy pracy”, powiedział Dan Evans, starszy urzędnik badawczy w jednostce naukowej NASA. Jak dodał członkowie byli przedmiotem nadużyć i nękania w Internecie od czasu rozpoczęcia pracy.

Panel ten jest pierwszym tego typu badaniem przeprowadzonym pod auspicjami amerykańskiej agencji kosmicznej w tym temacie. Badanie NASA jest odrębne od dochodzenia Pentagonu w sprawie niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych udokumentowanych w ostatnich latach.

πr

Reuters

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *