Pixabay

Do nietypowego zdarzenia doszło w Peru. Mieszkańcy niewielkiej wioski twierdzą, że zostali zaatakowani przez kosmitów, którzy chcieli uprowadzić nastolatkę.

Mieszkańcy wioski San Antonio de Pintuyacu w Peru żyją w niepokoju i niepewności. Od pewnego czasu zgłaszają oni obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających.

Tajemnicze obiekty przelatują nisko nad domami mieszkańców wioski. Z tego względu podjęli oni decyzję o spaleniu 2 hektarów wysokiej roślinności, aby móc lepiej obserwować niebo.

Jeden z mieszkańców, młody chłopiec, zauważył niezwykłego przybysza. Jak doniósł, postać ta miała ok. 2 m wzrostu i żółte oczy.

Na uwagę zasługuje również strój gościa. Otóż ubrany był on w kamizelkę kuloodporną i hełm.

Tego rodzaju strój nie świadczy o przyjaznych zamiarach. Zresztą mogła się o tym przekonać pewna dziewczyna.

Swoim świadectwem podzieliła się także pewna 15-latka. Otóż doświadczyła ona, jak kosmici użyli strzykawki i skalpela, prowadząc do utraty przez nią przytomności.

Sprawą zainteresował się znany ufolog Timothy Alberino. Zaopatrzył on mieszkańców wioski w specjalne gogle noktowizyjne, które umożliwiają nagrywanie otoczenia.

Mieszkańcy wioski San Antonio de Pintuyacu są przekonani o prawdziwości swoich obserwacji. Niemniej jednak wielu ludzi ma wątpliwości co do opisywanych zdarzeń.

Na całym świecie dochodziło już bowiem do rzekomych obserwacji obcych. Po dokładnym zbadaniu okazywało się jednak, że wcale nie byli to kosmici. Niewykluczone, że w tym przypadku jest podobnie.

PS

innemedium.pl / tymzyjesz.pl

Foto ilustracyjne: Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *