fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

50 lat temu we wsi Emilcin na Lubelszczyźnie miejscowy rolnik miał zostać zaproszony przez kosmitów. na pokład UFO. Po przebadaniu, został wypuszczony. Wiele osób uważa, że to prawdziwa historia, choć jednak nie ma żadnych dowodów w tej sprawie, a sam rolnik już nie żyje.

UFO na lubelszczyźnie

10 maja 1978 roku miejscowy rolnik Jan Wolski miał spotkać się z kosmitami. W zamian za to, że podwiózł kosmitów swoją furmanką, ci zaprosili go na pokład swojego latającego pojazdu.

W środku kosmici mieli wykonać na nim badania i wypuścić na wolność. Na pokład zaś dostali się „lewitującą windą”, zaś kosmici mieli być niscy, mieć płaskie oczy i mocno zarysowane kości twarzy.

Choć minęło wiele lat, mnóstwo osób uważa, że w historii może kryć się ziarno prawdy albo może i cała relacja lubelskiego rolnika może być prawdziwa.

W Emilcinie historia bardzo dobrze znana

Sam Jan Wolski zmarł w 2003 roku. Według dostępnych informacji, do ostatnich swoich chwil był przekonany, że miał styczność z pozaziemską, zaawansowaną technologicznie cywilizacją.

Opinie co do domniemanego incydentu z lat 70-tych pozostają oczywiście różne. Zaskakującą dużo osób jednak uważa, że mogą istnieć pozaziemskie cywilizacje na poziomie podobnym lub wyższym, niż ludzkość na Ziemi.

W Emilcinie postawiono nawet pomnik ku czci domniemanego spotkania rolnika z kosmitami. Odsłonięto go w październiku 2005 roku. Składa się z metalowego sześcianu na szczycie cokołu. Pomnik postawiła fundacja Nautilius.

Coraz więcej ludzi wierzy w UFO i kosmitów

Wiara w życie pozaziemskie jest na świecie dość szeroka. Miejscami większa, niż wiara w Boga. Badanie z 2012 roku przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Chicago wskazuje, że prawie 60 proc. ludzkości wierzy w kosmitów. W Boga wierzy zaś 37 proc..

Temat UFO i ewentualnych kosmitów stale zyskuje popularność. Coraz więcej osób poszukuje informacji o ewentualnych kosmitach i traktuje temat całkowicie poważnie. Ponadto ponad 60 proc. Polaków uważa, że rządy powinny gromadzić i upubliczniać wszelkie informacje na temat ewentualnych kosmitów.

Z drugiej strony część ufologów, szczególnie będących związanych ze środowiskiem serialu „Starożytni kosmici” (Ancien aliens) uważa, że istnienie obcych jest już potwierdzone. Niektóre rządy zaś mogą mieć z nimi kontakt, jednak z wielu przyczyn ukrywają to przed opinią publiczną.

dj

polsatnews.pl

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *