fot. ilustracyjne/fot. YT/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, z którego usług korzystała nawet policja, w rozmowie z portalem o2.pl mówił o obietnicach wyborczych Jarosława Kaczyńskiego.

Pochodzący z niewielkiego Człuchowa na pograniczu Krajny i Kaszub jasnowidz Krzysztof Jackowski został poproszony przez o2.pl, by skomentował obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego.

Jackowski o Kaczyńskim

– Jarosław rozrzutny. Taki dałbym mu przydomek – stwierdził jasnowidz..

– Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie – dodał Jackowski.

– Ten rząd – wydawać by się mogło – dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd – ja uważam – szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki – dodał.

Jackowski przewiduje, czy PiS wygra wybory

– Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy – stwierdził.

– Powiedzmy, że może wprowadzić w Polsce jakiś stan. To nie oznacza oczywiście, że on to zrobi. Na razie wygląda bowiem na to, że PiS wślizgnie się do tego Sejmu, niestety chyba minimalną większością głosów – podsumował jasnowidz.

SJ

o2.pl

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *