fot. YT/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa najwyraźniej dobrze przewidział to, co dzieje się na Ukrainie. Chodzi o przebieg wojny, który wygląda właściwie dokładnie tak, jak to powiedział znany wizjoner.

Krzysztof Jackowski wiele miesięcy temu w rozmowie z „Super Expressem” powiedział, że rozmowa dotyczyła wojny na Ukrainie.

– I mówiłem, że ta wojna będzie się toczyć żółwim tempem. To jednak niejedyna wojna, o której wtedy mówiłem – przypomniał Jackowski.

– Mówiliśmy o wojnie na Ukrainie i wtedy, między innymi w „Super Expressie” zapowiadałem, że ta wojna będzie się toczyła żółwim tempem, ponieważ, gdybyśmy porównali proces tego, co się działo w rok temu, a teraz, to ta wojna jest taka stacjonarna. Ale mówiłam też, że wyniknie druga wojna lokalna, niezależna od wojny na Ukrainie, czyli będą dwie wojny. Lokalizowałem tą drugą na Bliskim Wschodzie – kontynuował jasnowidz z Człuchowa, którego cytuje SE.

Ponadto dalsza jego wypowiedź nie brzmi zbyt optymistycznie.

– W tym przypadku od października dzieje się prawdziwa wojna, którą ogłosił Izrael. Najgorsze jest to, że powiedziałem, że dopóki dzieje się wojna na Ukrainie, to możemy spać spokojnie, jednak jak się wydarzy druga, to wówczas ta wojna może się wymknąć spod kontroli – mówił Krzysztof Jackowski.

Ocenił dalej, że końcówka obecnego roku będzie okresem wojen. To nie jedyne bardzo złe wieści od wizjonera z Człuchowa.

– Musimy przygotować na poważne zawieruchy, jeśli chodzi o waluty. Jednak ten kryzys dotknie głównie krajów zachodnich. W Stanach Zjednoczonych może dojść do poważnych zadławień na tle ekonomicznym czy funduszowym – powiedział Jackowski.

– Zawali się jakiś wielki fundusz, który rykoszetem uderzy w kraje zachodnie oraz te, które są uzależnione od dolara – dodał.

dj

o2.pl

fot. YT/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *