fot. Ig/saradalete (kolaż TZ)

Turyści wędrujący po brazylijskich wzgórzach opublikowali nagranie przedstawiające wysokie i szczupłe stworzenia humanoidalne, które jednak nie przypominały ludzi. Wielu internautów jest przekonanych, że są to kosmici. Niestety, jak zwykle przy tego typu nagraniach, widać słabą jakość obrazu.

Do zdarzenia doszło na brazylijskich wzgórzach na Ilha do Mel w stanie Parana. Sara Dalete zauważyła dziwne postaci poruszające się w nienaturalny sposób. Na udostępnionym nagraniu widać 3-metrowe stworzenia.

Dalete przekonuje, że jest to „oryginalne nagranie”. Zwraca też uwagę, że na drugim filmie widać, jak schodzi z góry i „wygląda jak normalna osoba”, lecz „jest wyższy, niż zdecydowana większość”.

– Dwie niezidentyfikowane istoty poruszają się w sposób nienaturalny, przemieszczając się w zagadkowy sposób. Ciągle jednak pozostają na szczycie – wskazuje portal interia.pl.

W Brazylii zjawiska paranormalne nie są rzadkością. W przypadku Ilha do Mel jest to jednak pierwsza taka sytuacja.

Warto zaznaczyć, że rządy państw Ameryki Południowej coraz częściej oficjalnie interesują się doniesieniami na temat ewentualnych kosmitów. Nagranie rozeszło się w sieci. Zwracają jednak uwagę, że – co często ma miejsce w przypadku nagrań z rzekomymi kosmitami lub UFO – materiał ma dość niską jakość obrazu.

Media przypominają o innym brazylijskim incydencie w Varginha z 1996 roku. Zdarzenie jest nieprawdopodobne, jednak sprawę badały media, mieszkańcy oraz poważni badacze. Około godz. 1 w nocy z 19 na 20 stycznia, kilka kilometrów od miasta miał pojawić się statek kosmitów.

Był to walcowaty obiekt. Zauważyli go lokalni hodowcy bydła. Maszyna zdawała się mieć problemy techniczne. Jednak oddaliła się i zniknęła świadkom z oczu.

Kilka godzin później wieczorem trzy siostry spotkały dziwną humanoidalną istotę. Była skulona przy ścianie opuszczonego budynku koło miasta. Kobiety wzięły stworzenie… za diabła. Miało mieć wielkie czerwone oczy i nienaturalnie dużą głowę z wypustkami przypominającymi rogi.

Na miejsce przybyli wezwani mieszkańcy. Nie zastali jednak kosmity czy diabła, a tylko wygniecioną trawę i chemiczny odór.

dj

interia.pl

fot. Ig/saradalete (kolaż TZ)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *