fot. X / StopCham

Niewątpliwie prowadzenie auta marki BMW nie sprawi, że jest się dupkiem, ale dziwnym trafem to kierowcy tego właśnie auta są kojarzeni z niebezpiecznymi zachowaniami na drodze. Tak też było w tym przypadku, gdy kierujący pojazdem tej marki najpewniej celowo zajechał drogę kierowcy i wcisnął w hamulec. W efekcie doszło do wypadku.

Zdarzenie miało miejsce 19 lutego na obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska między węzłami Chwarzno a Wielki Kack. Z powodu idiotycznego zachowania kierowcy BMW doszło do wypadku.

Ojciec kobiety poszkodowanej w wypadku powiedział, że prowadzący pojazd BMW „siedział na zderzaku” Toyoty Yaris. Migał przy tym światłami.

Na nagraniu widać, że kobieta wyprzedzała inny pojazd. Z jakiejś przyczyny część kierowców uważa, że mruganie światłami przyspieszy ten manewr, ponieważ droga jest ich własnością. Ewentualnie przypuszczają, że pojazd przed nimi uniesie się w powietrze, przepuszczając kierowcę-idiotę.

Na nagraniu udostępnionym przez STOP CHAM widzimy, że kobieta wyprzedzała ciężarówkę. Kierowca BMW wyprzedził ją z prawej strony.

Następnie kierujący BMW zjechał na lewy pas, zajeżdżając kobiecie drogę. Wcisnął przy tym hamulec, zmuszając kobietę do nagłej zmiany pasa ruchu na mokrej drodze. W efekcie kobieta straciła panowanie nad Toyotą, która uderzyła w barierki, obracając się i stając na środku jezdni.

Na szczęście dopiero co wyprzedzony kierowca ciężarówki zachował się bardzo sprawnie. Udało mu się bezpiecznie ominąć uszkodzony pojazd.

Na szczęście z nagrania udało się odczytać numery rejestracyjne BMW, które zajechało drogę Toyocie i spowodowało wypadek. Kobiecie kierującej pojazdem nie stała się krzywda.

Skąd Waszym zdaniem biorą się takie głąby na drogach, jak kierowca widocznego na nagraniu BMW?

dj

o2.pl / X

fot. X / StopCham

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *