Zdjęcie ilustracyjne/fot. Pixabay

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale specyficzne ustawienie rolki po papierze toaletowym może nieść ze sobą ważny komunikat. Takich miejsc lepiej unikać.

Jeżeli po wejściu do publicznej toalety zauważymy rolkę po papierze toaletowym ustawioną pod deską, oznacza to, że ktoś chciał nam przekazać ważną informację. Dla własnego dobra powinniśmy poszukać innego miejsca.

Dla wielu osób korzystanie z publicznej toalety jest ostatecznością. Tajemnicą poliszynela jest bowiem to, że często panują w nich niehigieniczne warunki czy brzydki zapach. Zdarza się również, że brakuje papieru toaletowego.

Jednak, jeśli już musimy załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w takim miejscu, warto żebyśmy znali pewien „kod”. Otóż, jeśli zobaczymy rolkę po papierze toaletowym postawioną pod deską klozetową, to znak, że powinniśmy skorzystać z innej toalety. Dlaczego?

Taki znak mówi nam bowiem o tym, że w danej kabinie skończył się papier toaletowy. W takiej sytuacji warto poszukać innej toalety.  

Ten znak może być użyteczny w różnych sytuacjach. Taka informacja bowiem często bywa cenna i watro wiedzieć, że zabrakło papieru, zanim będzie za późno.

Sygnał ten może więc służyć nam za ostrzeżenie nie tylko w toaletach na stacjach benzynowych, czy innych miejscach publicznych. Może się także przydać na zwykłej „domówce” albo w mieszkaniu, w którym przebywa więcej lokatorów.

mx

wp.pl/gazeta.pl

Foto: Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *