Nie wszyscy o tym wiedzą, ale specyficzne ustawienie rolki po papierze toaletowym może nieść ze sobą ważny komunikat. Takich miejsc lepiej unikać.

Jeżeli po wejściu do publicznej toalety zauważymy rolkę po papierze toaletowym ustawioną pod deską, oznacza to, że ktoś chciał nam przekazać ważną informację. Dla własnego dobra powinniśmy poszukać innego miejsca.

Dla wielu osób korzystanie z publicznej toalety jest ostatecznością. Tajemnicą poliszynela jest bowiem to, że często panują w nich niehigieniczne warunki czy brzydki zapach. Zdarza się również, że brakuje papieru toaletowego.

Jednak, jeśli już musimy załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w takim miejscu, warto żebyśmy znali pewien „kod”. Otóż, jeśli zobaczymy rolkę po papierze toaletowym postawioną pod deską klozetową, to znak, że powinniśmy skorzystać z innej toalety. Dlaczego?

Taki znak mówi nam bowiem o tym, że w danej kabinie skończył się papier toaletowy. W takiej sytuacji warto poszukać innej toalety.  

Ten znak może być użyteczny w różnych sytuacjach. Taka informacja bowiem często bywa cenna i watro wiedzieć, że zabrakło papieru, zanim będzie za późno.

Sygnał ten może więc służyć nam za ostrzeżenie nie tylko w toaletach na stacjach benzynowych, czy innych miejscach publicznych. Może się także przydać na zwykłej „domówce” albo w mieszkaniu, w którym przebywa więcej lokatorów.

mx

wp.pl/gazeta.pl

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *