fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com

Bycie zbrojarzem nie jest szalenie dochodowe. Z jakiejś przyczyny to stwierdzenie nie dotyczy Torunia. W tym mieście oferują prawie 10 tys. zł brutto miesięcznie, a niektórzy mogą zarobić jeszcze więcej!

Zbrojarz tworzy stalowe komponenty do budowy dróg, mostów, budynków i innych konstrukcji. Najczęściej są to szkielety i siatki zbrojeniowe.

Czasami do obowiązków zbrojarza należy także transport i przechowywanie wyrobów. Tak więc zbrojarz to produkcja i usługi w jednym.

Media wskazują na średnie wynagrodzenie w tej branży w Polsce. Na podstawie wynagrodzenia.pl średnio jest to 4910 zł brutto. Na indeed.com wychodzi z kolei 4 tys. zł, choć nie wskazano, czy netto czy brutto.

Miejscami jednak zarobki drastycznie rosną. W Środzie Śląskiej zbrojarz może liczyć na 8442 zł miesięcznie.

Toruń zaś to istny raj dla zbrojarzy. Firma Goldback Comfort zamieściła ogłoszenie, w którym poszukuje zbrojarzy.

„Nowości Toruńskie” zwracają uwagę, że wynagrodzenie w ofercie jest ogromne. Wynosi od 7749 do 9800 zł brutto!

Redakcja chciała zweryfikować, czy to nie jakiś bait na pracowników. Okazuje się, że nie. Mało tego – niektórzy mogą liczyć na jeszcze większe pieniądze.

– Rekrutujemy zbrojarzy i dobrze płacimy, ale oczekujemy określonych umiejętności. A także, to ważne, zaangażowania w pracę, gotowości do nauki i umiejętności pracy zespołowej – powiedział „Nowościom” rekruter firmy.

– W ubiegłym miesiącu nasz najlepszy zbrojarz zarobił 9 tys. 500 zł na rękę. Nawet przy systemie pozaakordowym stawki w Toruniu są dobre. To 27-28 zł netto za godzinę pracy – podkreślił.

Praca jest w trybie jednozmianowym na hali od poniedziałku do piątku. W wymaganiach zaznaczono znajomość profesji oraz odczytywania rysunku technicznego.

dj

o2.pl

fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *